Triky od profesionálních trenérů, které vám zajistí sexy štíhlou postavu

Která z nás by nechtěla mít dokonalou postavu? Někdo se tak narodí, jiný si perfektní figuru musí vydřít. A pokud patříte k té druhé skupině, pak jste tady správně. 

Přinášíme vám vyzkoušené a používané triky od profesionálních trenérů, kteří přesně vědí, co „naordinovat“ svým klientům, aby s jejich pomocí dosáhli zasloužených výsledků. Dodržujte jejich rady taky a těšte se z perfektní postavy třeba už letos v létě!

„Prasečí den“? Neexistuje!

Kdo někdy držel dietu nebo se snažil stravovat podle vypočítaného kalorického příjmu, ten možná slyšel, že si tu a tam může bez výčitek dopřát tzv. „prasečí den“, což je den, kdy se naprosto přestane hlídat a dopřeje si všechno, na co bude mít chuť. Většina lidí si naivně myslí, že pokud třeba 14 dní přísně dodržují režim, že se vůbec nic nestane, když jeden den přešvihnou třeba o trojnásobek vypočítaného příjmu.

Nic takového ale nefunguje a i jeden den vám dokáže pěkně zavařit. Profi trenéři proto radí, abyste si dopřáli dvě jídla týdně – to znamená, dejte si dvě jídla během týdne, ať už budou jakákoli, ať půjde o sladkosti nebo třeba pořádně tučný mekáč. Raději jen dvě jídla, která vám pomohou udržet chutě na uzdě, nežli prasečí dny.

10 000 kroků denně? Nestačí!

Mnoho lidí se drží doporučení, že pokud chtějí začít hubnout, měli by každý den ujít 10 000 kroků. Tohle číslo se skloňuje a opakuje velmi často a jsou tací, kteří si skutečně myslí, že bohatě stačí.

Co na to ale profesionální trenéři, kterým prošlo pod rukama několik desítek klientů snažících se zhubnout? Podle nich je 10 000 málo, raději ujděte rovných 12 000 kroků. Je to skvělý krok ke spalování tuků a ty dva tisíce navíc vás nezabijí.

8 hodin spánku denně? Málo!

Obecně se doporučuje spát 8 hodin denně. Ne každý si ale takový „luxus“ může dovolit. Podle trenérů na profi úrovni je ale spánek jednou z nejdůležitějších věcí, pokud chcete něco udělat se svou postavou a v ideálním případě se začít zbavovat nežádoucích kilogramů.

Co tedy radí? Přidat si půl hodiny spánku k dobru. A nebudeme teď řešit, jestli skutečně každý den naspíte oněch doporučovaných 8 hodin a po přidané půlhodince naspíte celkem 8 hodin a 30 minut, nebo jestli máte spánku jen 6 či 7 hodin. Ať už prostě spíte jakkoli dlouho, přidejte si k dobru dalších 30 minut. A je to.

Foto: Unsplash.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.