Triky, které vám opticky uberou několik centimetrů během chviličky

Nemusíte mít zrovna dokonalé míry modelky z přehlídkového mola, ale můžete tak alespoň vypadat! Není potřeba hubnout a trápit své tělo drastickými dietami. Několik centimetrů si můžete ubrat i s pomocí šikovných módních triků, díky kterým budete vypadat štíhlejší. Chcete vědět, jak na to?

Naučte se hrdě ukazovat to, na co jste pyšné

Každá žena by na sobě našla spoustu nedokonalosti a chyb, které by nejraději neměla. Všechny se umíme prohlížet tím nejkritičtějším pohledem. Najít na sobě ale nějakou přednost, to je úplně jiný kumšt! A právě to byste se měly naučit.

Určitě na svém těle najdete nějakou přednost, na kterou můžete být právoplatně hrdé. U některých žen to bude bujné poprsí, u jiných perfektní zadeček, další se zase může pochlubit útlým pasem. Pokud se naučíte přitáhnout pozornost svého okolí na vaše přednosti, automaticky tak upozadíte nedostatky. Nikdo si pak ani nevšimne, že máte větší zadeček nebo silnější stehna.

Pečlivě vybírejte spodní prádlo – dokáže hotové divy

Výběr spodního prádla je mnohdy pořádně tvrdý oříšek. Ne každá z nás si s tímto úkolem dokáže poradit správně. Divily byste se kolik žen a dívek nosí nevhodné spodní prádlo, ačkoli jsou kolikrát přesvědčené, že pro sebe vybraly to nejlepší. Přitom vhodně zvolená podprsenka nebo kalhotky dokážou hotové divy.

Výběru spodního prádla proto věnujte opravdu hodně pozornosti, děláte to totiž pro sebe. Vždy pamatujte, že vám musí dokonale padnout, nesmí nikde tlačit nebo se nepříjemně zařezávat. Zařezávající se kalhotky vykouzlí nevzhledné bochánky v oblasti boků, špatně zvolená velikost podprsenky může vytvořit nepěkné faldíky na zádech. Nic z toho určitě nechcete.

Zapamatujte si, že na správné délce záleží

Vybrat pro sebe vhodný střih a délku oblečení není vždy tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Správná délka přitom hraje důležitý prim.

Pokud víte, že máte široké boky, za které se stydíte, sahejte vždy po delším svršku. Problematickou partii tak během mrknutí oka šikovně zamaskujete. Podobně se to má i s vašimi topy, které by měly končit až pod nejširším bodem vašich boků. Svršek si nikdy nestrkejte do kalhot nebo sukni, mnohem více vám totiž bude slušet a lichotit, když vršek necháte volně splývat.

Foto: Pixabay.com, Pexels.com, Shutterstock.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.