Triky, jak nosit obyčejné tričko a vykouzlit z něho zajímavý outfit

Máte skříň plnou basic triček, které vás už nudí a chtěla byste je ozvláštnit? Zkuste naše DIY triky, se kterými ovšem nebudeme v tomto článku naše oblečení ani stříhat, ani trhat, ani jinak poškozovat. Až zase jednou budete potřebovat obyčejné tričko, budete ho stále mít k dispozici. Pojďme se společně podívat, jak nosit obyčejná trička trochu jinak bez toho, abychom je ničili.

Uvažte si snadný uzel

Pokud máte tričko, které je vám volnější, stačí když na něm uděláte uzel a hned budete mít jiné triko než to, které jste původně vytáhla ze skříně. Když si na triku uděláte uzel, nejenže tím získáte nový vzhled trika, ale také vám zvýrazní postavu a lépe vám padne. S volnějšími tričky to jde snadněji, ale pokud máte tričko ve střihu fit, použijte k uvázání umělého uzlíku gumičku. Zatočte látku a přeložte ji na půl. Obtočte dvakrát gumičku okolo látky a lehce utáhněte. Zbytkem látky schovejte gumičku.

Uvažte uzel uprostřed, na bocích nebo klidně vzadu

Je jen na vás, kde se vám uzlíky líbí. S džíny vypadá efektně tričko s uzlíkem na bocích, naopak tričko s uzlíkem uprostřed vypadá skvěle s tepláky, legínami nebo se šortkami. Fantazii se meze nekladou. Můžete si vytvořit klidně uzlíků více, pokud vám to látka dovolí.

Vyhrňte rukávy nahoru

Stává se, že obyčejná trička mají delší rukávy, než se nám líbí. Nebojte se tedy srolovat rukávy nahoru a připevněte je pár stehy, aby držely tam, kde potřebujete. Velice trendy jsou vycpaná ramena u triček s krátkým rukávem, proto vyzkoušejte něco podobného. Použijte ramínka od podprsenky a schovejte látku pod ně. Postupně rolujte a schovávejte látku pod ramínka tak, aby to vypadalo, jako byste měla vycpaná ramena.

Doplňte tričko jiným kouskem nebo doplňkem

Bílé tričko se perfektně kombinuje se zlatými doplňky a pokud zvolíte delší řetízky, vyniknou na tričku více, než si myslíte. Také můžete obléct tílko nebo šaty přímo na triko. Ano, čtete správně a není to vtip. Vypadá to velice hezky a věřte, že najednou budete mít v šatníku nový kousek bez toho, abyste něco nového nakupovala.

Foto: Shutterstock.com, Unsplash.com.