Pokud nejste ranní ptáče, nejspíš se vám často stává, že jste po ránu rozlámané a ať se snažíte jakkoliv, nevypadáte tak, jak byste si představovaly. Neházejte flintu do žita. Každý zkrátka nemůže být ranní ptáče. Pojďme se tedy společně podívat na pár triků, které vám po ránu pomohou vypadat dobře.

Studená voda

Nebojte se, neženeme vás po ránu do studené sprchy. Je to sice zdravé, ale v tomto případě nám postačí ručník namočený ve studené vodě. Když se tedy ráno vzbudíte a vypadáte, jako byste v noci s někým zápasily, otok vaší tváře snadno a rychle splaskne po použití mokrého ručníku. Namočený ručník stačí položit na obličej a pár minut ho tam nechejte. Pokud jste se probudily s obřími kruhy pod očima, vytáhněte z mrazáku kostku ledu a oteklou oblast pod očima s ní hlaďte. Kruhy pod očima by měly být výrazně menší.

Zvýrazněte si oči

Je jedno, jestli se rozhodnete pro umělé řasy, nebo pro použití řasenky. Některé řasenky jsou vyrobené tak, aby extrémně zvýraznily a zvětšily řasy, takže pokud máte takovou po ruce, máte vystaráno. Pokud jste se rozhodly pro nasazení umělých řas, ale nemáte je doma, skočte do nejbližší lékárny a kupte si je tam. Zvýrazněné řasy vaše oči otevřou a vy tak budete vypadat svěže a odpočinutě.

Vsaďte na doplňky

Pokud jste zkusily vše, co vás napadlo, sáhněte jednoduše po stříbrných doplňcích. Nejdůležitější jsou náušnice a řetízky nebo náhrdelníky. Doplňky odráží světlo a vaše oči a pleť díky tomu budou vypadat rozzářeně a méně unaveně.

Vyčešte si vlasy nahoru

Je jen a jen na vás, jaký účes zvolíte, ale to nejdůležitější je, abyste odstranily vlasy z obličeje. Tím, že vyčešete vlasy nahoru, vzniká tak iluze, že jsou vaše oči větší a otevřenější. Takže ať už se rozhodnete pro cop nebo culík, je hlavní, že jsou vlasy z obličeje pryč.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze