Každý rok se objevují nové trendy nejen v módě či v kosmetice, ale i ve světě účesů, který je blízký každé ženě. Barvící metoda balayage, která je stará o šetrné zesvětlení vlasů, nás neopustí ani v tomto roce. Podívejte se s námi, ve kterých vlasových odstínech letos budeme vybírat. 

Ledová královna v šik blond

Už v minulém roce se špičkou blond odstínů stala studená blond s chladnými šedými odlesky. V tomto roce tomu nebude jinak. I když se připravte na přirozenější variantu, která není tak náročná na údržbu.

Tip: Ledové blond dosáhnete jednoduše pomocí silver šamponu, který použijete třikrát týdně na vaši hřívu.

[easy-image-collage id=64904]

Přirozená blond á la Jennifer Aniston

Pamatujete si slavnou Rachel ze seriálu Přátelé? Herečka Jennifer Aniston je známá svým nesmrtelným jemným blond melírem, který působí neuvěřitelně přirozeně a přesto svěže. Díky jemným blond pramínkům budou vaše vlasy krásně lesklé. Což je přesně ten důvod, proč je Jennifer celý život věrná pouze tomuto barevnému odstínu svých vlasů.

[easy-image-collage id=64907]

Světlá kakaově hnědá

Tento barevný odstín nejvíce vynikne na dlouhých vlasech. Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli budete blond nebo bruneta, tento odstín je přesně to pravé “kakaové” pro vás, protože se jedná o odstín, který je kombinací obojího.

Tip: Pro dlouhotrvající lesk a barvu stále jako od kadeřníka doporučujeme používat kokosový olej.

[easy-image-collage id=64899]

Foto: Unsplash.com, Shutterstock.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments