Trendy v podzimní obuvi pro muže: pánové, v čem si vyšlápnout do ulic?

Stále více mužů sleduje aktuální trendy. Jasně, za námi ženami stále trochu pokulhávají, ale je jedině dobře, že se zajímají o to, co se nosí a co je zrovna cool. Pánové, pokud chcete teď na podzim udělat parádu a vyšlápnout si do podzimních ulic zasypaných spadaným listím v trendy obuvi, pak jste tady správně.

Inspirujte se smrští podzimních trendů!

Teď na podzim je na boty kladen daleko větší důraz, protože právě v tomto ročním období jsou nejvíce vidět. A to nejen u žen, kde současné trendy válcují kozačky nebo kotníkové boty, ale samozřejmě i u mužů. I v tomto odvětví se trendy každou sezonu mění, proto určitě není na škodu mít přehled, jaké boty teď mezi muži nejvíce frčí.

Pánové, inspirujte se!

Farmářky

Říká se jim farmářky, někomu připomínají pracovní obuv. Ať už se je rozhodnete nazývat jakkoli, právě tyhle botičky jsou teď na podzim k vidění opravdu hodně. A já se nedivím, jsou vážně parádní!

Chelsea boty

Působí elegantně a já si v nich umím představit moderního muže, který se rád blýskne pohodlnou a zároveň trendy obuví. K těmto botkám se hodí klasické džíny, v této kombinaci budou vypadat božsky.

Outdoor nepromokavé boty

Pro muže preferující praktičnost před elegancí a ležérností jsou do tohoto počasí, kdy je venku často mokro a deštivo, jasnou volbou pohodlné, nepromokavé outdoor boty, ve kterých vás nějaký ten deštík rozhodně nemůže překvapit.

Kožené kotníkové boty

S koženou obuví nemůžete nikdy nic zkazit, to je zkrátka tutovka a sázka na jistotu. S přezkou nebo bez přezky, vždycky budou vypadat super. Tady se prostě není čeho bát.

Foto: Pixabay.com, Unsplash.com, ZOOT, H&M.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.