Trendy účesy pro rok 2023. Frčet bude střih vlasů „na Jágra“

Začátkem roku přichází móda s novými módními trendy, které nás provází celým rokem. Jinak tomu není ani u účesů. Letošní trendy střihy vás ale v mnohém překvapí. Vracíme se s nimi zpátky do minulosti, kdy tyto účesy zažily svou největší slávu. Zopakují to i letos?

Účes na Jágra pro milovníky extravagance

„Vpředu byznys, vzadu party“. To se říká o světoznámém účesu legendárního hokejisty Jaromíra Jágra. Kdo by řekl, že účes, který se stal pro hokejistu ikonickým, bude po pár letech patřit mezi vlasové trendy pro rok 2023. Připravte se, je tu trendy účes zvaný mullet.

Předzvěst úspěchu tomuto střihu už koncem minulého roku udělala zpěvačka Miley Cyrus, která ráda experimentuje nejen s vlasy.

Když se poprvé objevila s účesem mullet ve svém typickém blonďatém provedení, mnoho lidí ji odsuzovalo, že tento střih nelichotí jejímu obličeji. Profesionální kadeřníci a umělci ale měli jasno, jako vždy přišla Miley s něčím, co budou chtít všichni nosit.

Mullet účes se vyznačuje krátkým střihem vlasů v přední části, nejlépe v kombinaci s elegantní ofinou a delším střihem vlasů na zádech. S tímto střihem slaví úspěch také zpěvačka Billie Eilish a během tohoto roku jistě pár dalších slavných jmen přibyde. Stanete se také „mulletkou“?

Navlněné mikádo vám dodá kapku elegance

Poslední roky bylo v kurzu rovné mikádo, které slavilo úspěch především u mladší generace. Letos bude trendy jeho elegantnější provedení. Mikádo s délkou po ramena je hravější a jednoduše s ním vytvoříte mnoho účesů.

Tento rok ale bude patřit přirozenější úpravě. Nechte své vlasy volně uschnout, nebo vytvořte pomocí kulmy jemné vlny, které zafixujete lakem na vlasy. Vlasy získají na objemu, budou načechranější a oživí každý outfit.

Foto: Shutterstock

Krátké střihy jedině v Pixie stylu

Kdo má raději kratší střihy vlasů, letošní rok bude patřit Pixie stylu. Určitě znáte známou modelku Twiggy, které byly krátké vlasy nepostradatelnou součástí. Tento střih účesu je jako dělaný pro zničené vlasy z nekonečného barvení a kulmování. Využijte tohoto trendu a udělejte změnu, která prospěje vám i vašim kadeřím.

Dávejte ale pozor – tento střih není pro každého. Nejvíce bude slušet oválnému a kulatému tvaru obličeje, které působí typicky princeznovsky. Pokud jste navíc majitelkou velkých očí, s pixie střihem vlasů zaválíte stejně jako kdysi modelky Twiggy.

Foto: Shutterstock

Ofina je stále v kurzu!

Všimli jste si, že součástí letošních trendy účesů je ofina? Není to žádná náhoda. Ofina je totiž stále v kurzu a do budoucna tomu nebude jinak. Přemýšlíte nad jarním oživením vašeho účesu a nechce se vám měnit barva vlasů? Ofina je ideální volbou.

Pokud nevíte, jestli vám bude slušet a jak se v ní budete cítit, vyzkoušejte nejdříve decentní střih, kdy ofinu tvoří pouze pár pramínku po stranách vašeho obličeje.

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.