Zkuste trendy účesy podle světoznámých celebrit

Jsou krásné, jsou slavné a přesto jsou to obyčejné ženy, jako každá z nás. I jejich vlasy jsou někdy nezkrotné a ne vždy dokonale upravené. Přesto mají své oblíbené účesy, o kterých vědí, že s nimi vždy zazáří na červeném koberci i mimo něj. Nechte se jimi inspirovat a vykouzlete si účes, který vám zaručeně bude slušet.

Nadčasová Jennifer Aniston

Kým jiným bychom měli začít, než právě slavnou herečkou Jennifer Aniston. Sláva této krásky začala v 90. letech se seriálem Přátelé, kde získala pozornost nejen ona a její herecké výkony, ale především také její účes. Od té doby kadeřníci pravidelně slýchají, že ženy chtějí vytvořit účes á la Jennifer Aniston.

Jennifer sází na přirozenost. Jemný blond melír se postará o to, že vlasy budou vždy působit svěže. A příprava tohoto účesu? Vlasy postačí jen vyfoukat fénem nebo je nechat volně uschnout a jediné, co je potřeba, je pečující olej do konečků.

Přirozená krása jako Blake Lively

Herečka Blake Lively podobně jako Jennifer Aniston sází na přirozenost. Svým vlasům nechává prostor a díky tomu jsou zdravé, dlouhé a krásné. Zároveň je ale Blake známá i svým osobitým stylem. Ráda chodí dokonale upravená a sladěná. Jako maminka třech dětí ví, že času není nazbyt. Tento účes patří mezi její oblíbence. Jemně natočené pramínky pomocí kulmy, které pinetkou stáhne dozadu. Jednoduché, rychlé a elegantní, co říkáte?

Nesmrtelná ofina Taylor Swift

Když se řekne jméno „Taylor Swift“, co si představíte? My zpěvačku s kytarou, jejíž ofina je naprosto ikonická. Během začátku své kariéry zpěvačka vypadala jako kudrnatá panenka. Postupně se z ní stala stylová celebrita, která má osobitý účes, kterým inspiruje ostatní. Ostříhat ofinu a vytvořit tento účes bylo zásadním rozhodnutím, ale jednoznačně v pozitivním slova smyslu. Perfektně se totiž hodí k jejímu tvaru obličeje. Nebojte se odvázat a pořiďte si také ofinu!

Uhlazený elegantní culík á la Selena Gomez

Vaše vlasy vám dnes vyhlásily stávku, jsou neposlušné a nestíháte si je umýt a vyfoukat fénem? Pak vsaďte na univerzální a rychlý účes, který patří mezi největší oblíbence zpěvačky a herečky Seleny Gomez.

Vytvořte si pěšinku uprostřed, vlasy sčešte dozadu a pevně utáhněte gumičkou. Pak už jen stačí pečujícím olejíčkem uhladit neposedné malé vlásky (pečujícím olejíčkem docílíte stejného účinku jako např. s voskem na vlasy, ale nebude pro ně tak těžký, naopak je bude krásně hydratovat) a můžete vyrazit do společnosti, do práce, na rodinnou sešlost, tento účes se hodí na každou příležitost.

Uvolněné pramínky jsou pravidlem Margot Robbie

Culík nebo rozpuštěné vlasy? A co obojí? Nechte se inspirovat účesem herečky Margot Robbie, která jej ráda nosí nejen na společenské akce. Stačí vlasy vyfoukat, případně jemně natočit kulmou, stáhnout do volného culíku a podél obličeje nechat uvolněné pramínky, díky kterým získá tento účes ten správný šmrnc.