Jsou krásné, jsou slavné a přesto jsou to obyčejné ženy, jako každá z nás. I jejich vlasy jsou někdy nezkrotné a ne vždy dokonale upravené. Přesto mají své oblíbené účesy, o kterých vědí, že s nimi vždy zazáří na červeném koberci i mimo něj. Nechte se jimi inspirovat a vykouzlete si účes, který vám zaručeně bude slušet.

Nadčasová Jennifer Aniston

Kým jiným bychom měli začít, než právě slavnou herečkou Jennifer Aniston. Sláva této krásky začala v 90. letech se seriálem Přátelé, kde získala pozornost nejen ona a její herecké výkony, ale především také její účes. Od té doby kadeřníci pravidelně slýchají, že ženy chtějí vytvořit účes á la Jennifer Aniston.

Jennifer sází na přirozenost. Jemný blond melír se postará o to, že vlasy budou vždy působit svěže. A příprava tohoto účesu? Vlasy postačí jen vyfoukat fénem nebo je nechat volně uschnout a jediné, co je potřeba, je pečující olej do konečků.

Přirozená krása jako Blake Lively

Herečka Blake Lively podobně jako Jennifer Aniston sází na přirozenost. Svým vlasům nechává prostor a díky tomu jsou zdravé, dlouhé a krásné. Zároveň je ale Blake známá i svým osobitým stylem. Ráda chodí dokonale upravená a sladěná. Jako maminka třech dětí ví, že času není nazbyt. Tento účes patří mezi její oblíbence. Jemně natočené pramínky pomocí kulmy, které pinetkou stáhne dozadu. Jednoduché, rychlé a elegantní, co říkáte?

Nesmrtelná ofina Taylor Swift

Když se řekne jméno „Taylor Swift“, co si představíte? My zpěvačku s kytarou, jejíž ofina je naprosto ikonická. Během začátku své kariéry zpěvačka vypadala jako kudrnatá panenka. Postupně se z ní stala stylová celebrita, která má osobitý účes, kterým inspiruje ostatní. Ostříhat ofinu a vytvořit tento účes bylo zásadním rozhodnutím, ale jednoznačně v pozitivním slova smyslu. Perfektně se totiž hodí k jejímu tvaru obličeje. Nebojte se odvázat a pořiďte si také ofinu!

Uhlazený elegantní culík á la Selena Gomez

Vaše vlasy vám dnes vyhlásily stávku, jsou neposlušné a nestíháte si je umýt a vyfoukat fénem? Pak vsaďte na univerzální a rychlý účes, který patří mezi největší oblíbence zpěvačky a herečky Seleny Gomez.

Vytvořte si pěšinku uprostřed, vlasy sčešte dozadu a pevně utáhněte gumičkou. Pak už jen stačí pečujícím olejíčkem uhladit neposedné malé vlásky (pečujícím olejíčkem docílíte stejného účinku jako např. s voskem na vlasy, ale nebude pro ně tak těžký, naopak je bude krásně hydratovat) a můžete vyrazit do společnosti, do práce, na rodinnou sešlost, tento účes se hodí na každou příležitost.

Uvolněné pramínky jsou pravidlem Margot Robbie

Culík nebo rozpuštěné vlasy? A co obojí? Nechte se inspirovat účesem herečky Margot Robbie, která jej ráda nosí nejen na společenské akce. Stačí vlasy vyfoukat, případně jemně natočit kulmou, stáhnout do volného culíku a podél obličeje nechat uvolněné pramínky, díky kterým získá tento účes ten správný šmrnc.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments