Letošní rok se na trendy účesech vyřádil. Barevné vlasy formou „čím barevnější, tím lepší“, balayage, ombre, zkracování dlouhých vlasů na krátké mikádo, nebo dokonce šedé vlasy, které si každý ihned zamiloval. Některé tyto trendy se nás nepustí ani v nadcházejícím roce 2017.

Balayage zůstane s námi

Barvení vlasů formou balayage si svět zkrátka zamiloval. Proto s námi zůstane po celý příští rok. Tajemství úspěchu balayage, známý také jako Mechas Californianas je přirozenost. Ombre má silný přechod barev, z tmavé – do světlé. Balayage funguje sice na stejném principu, přesto je unikátní v tom, že jsou přechody barev o dost jemnější, a to díky melírům. Balayage začíná u kořínků zesvětlenými pramínky, postupně je zesvětlených pramínků více, až jsou konečky vlasů celé zesvětlené.

Růžová a šedá budou stále trendy

Kdo by si kdy pomyslel, že se z šedivých vlasů, na který si starší lidé stěžují a proto se obarvují barvami na vlasy, které překrývají šediny, stane trend, který bude slavit úspěch. Ať se někomu líbí, nebo ne. Šedivý odstín vlasů patří mezi trendy, které nás v roce 2017 také neopustí. Zesvětlení šedivých konců formou balayge, nebo celé šedé vlasy? To už bude záležet na vás. Stejně tomu bude u růžových odstínů, na který tento rok přešla velká část blondýnek.

Délka po ramena

Skvělá správa pro ty, kteří se nemohou rozhodnout, jestli dlouhé, nebo krátké vlasy. I příští rok totiž bude patřit vlasům po ramena. Delší mikádo je skvělé v tom, že vlasy můžete kdykoliv sepnout do culíku a nemusíte čekat dlouhé měsíce, než vám vlasy do culíku dorostou. S tímto střihem si můžete také dovolit více experimentovat. Vyzkoušejte různé tónování barev, jedině tak najdete to pravé ořechové.

Přirozenost především

Styl, který se bezesporu drží na předních příčkách trendy účesů, je přirozenost. Vlasy volně rozpuštěné, pěšinka přehozená na stranu, vlasy vzdušné, načechrané a přirozené – takový styl prostě milujeme. Velkou výhodou tohoto vlasového trendu je fakt, že vlasům jen a jen prospívá. Žádné časté barvení, fénování ani lakování. Prostě dejte vyniknout kráse vaším vlasům, takovým, jaký ve skutečnosti jsou.

Kde se dále inspirovat účesy? Mrkněte na následující zdroje:

Tento článek byl sponzorován webem Kuponer.cz – Slevové kupóny na top e-shopy v ČR.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments