Trendy účesy 2024. Budou nás čekat velké návraty. Zavzpomínejte s novým účesem na minulé dekády

red haired woman with red hair

Jak budou vypadat trendy v účesech na příští rok? Vládnout budou poněkud odvážené styly, takže si připravte kuráž, chcete-li jít s dobou. Rok 2024 je tady už za pár týdnů! Zamysleli jsme se proto nad tím, jaké účesy a jaké vlasové styly budou příští rok populární. Zahraniční inspirace nás přivedla k žebříčku pěti trendy účesů, se kterými příští rok rozhodně nešlápnete vedle.

Mikádo na úroveň čelisti

Mikádo je trend, který se v mnoha variacích neustále vrací do trendů. V roce 2024 bude skvěle fungovat uhlazený styl s délkou po čelist, po vzoru legendární Victorie Beckham, která tento účes nosila s oblibou a stále se k němu čas od času vrací. S krátkým účesem získáte velkou svobodu a nutnost daleko menšího množství péče a to se vždycky hodí. Tento svěží účes vás rozzáří.

Objemné vrstvení

Objemné romantické vrstvení je v přímém protikladu k předchozímu účesu. Díky rozvernosti tohoto stylu vytvoříte okamžitě a kdykoliv přitažlivý romantický dojem. Jen ta péče a příprava tohoto účesu nebude snadná. Tento účes funguje jako retro exkurz ke stylu devadesátkových modelek, na kterých řada z nás vyrůstala.

Ofina přes oči

Účes, který je složitý na údržbu, ale je zatraceně současný. Chcete-li jít s dobou, vsaďte na tento styl. Popularita ofin se z roku 2023 překlene i do roku 2024, jen s drobnými inovacemi. A jednou z nich je právě styl ofiny přes oči. Tento účes perfektně vynikne s dokonale uhlazenými vlasy. A nebojte se prosvítající ofiny, je to roztomilé.

Krátké ofinky

A u populárních ofin ještě zůstaneme. Krátké ofiny v nezávislém „indie“ stylu nultých let jakoby evokovaly revoltu mladistvých. Chcete-li alespoň svým účesem umět připomenout roky minulé, zkuste trendy krátké ofiny s dokonale zarovnaným střihem.

Dlouhé vrstvy

Nejste-li připraveny na krátký účes a chcete-li si užít dlouhých vlasů, co to jde, vsaďte na dlouhé vrstvení. Tento účes umí přidat na objemu a dokáže příjemně orámovat a definovat celý obličej. U tohoto účesu opět ale počítejte s vyšší porci péče, kterou bude jistě zasluhovat.

Zdroj info: autorský článek.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.