Jednu tašku k vodě, druhou do města, třetí do práce? A vlastně proč ne. Tašky teď frčí a mít na výběr rozhodně není na škodu. Spousta z nás jim teď v létě dává přednost před klasickými kabelkami, které sice my ženy milujeme (o tom nemusí být sporu), ale někdy zkrátka není na škodu udělat malou změnu. Jaké tašky teď v létě můžete mít i vy?

Trend, který si vás získá

Nenechte se zmást: možná i ve vás slovíčko “taška” vyvolá představu nákupní igelitky, ve které si domů můžete donést nákup z obchodu. Já mám však na mysli trendy a stylové tašky, které se hrdě hlásí o vaši pozornost a vědomě je přehlížet by byla obrovská chyba. Pojďte se společně se mnou podívat, jaké krásky vás mohou doprovázet při cestě do práce, k bazénu nebo třeba dovolenou k moři.

Pro volné chvíle

Klasická plátěná taška je alespoň podle mě must have každé ženy a dívky, minimálně jeden takový kousek by měla mít každá z nás. Tyhle tašky promlouvají i beze slov, vyřídí poselství na první pohled a každému dají jasně najevo, co si myslíte nebo jaký názor zastáváte.

Na dovolenou k moři

Pokud jedete na dovolenou někam do exotiky, měla by vás doprovázet třeba jedna z těchto krásek. Obě trendy tašky zdobí rozkošné bambulky, které jim dodávají na dovolenkovém vzhledu a vy s nimi na dovolené u moře zaručeně uděláte parádu.

K vodě

Opalovací krém, ručník, peněženku, sluneční brýle a třeba i něco pěkného na čtení – to všechno snadno schováte do téhle prostorné tašky, která je k vodě jako stvořená. Hravě pojme vše, co chcete mít i sebe a k tomu všemu dobře vypadá. Co víc si přát?

Do práce

Tyhle elegantní krasavice vás klidně doprovodí do práce, kde si chcete zachovat určité dekorum, ale zároveň chcete ukázat, že si léto umíte užít na maximum. Inu uznejte sami, nevypadají prostě božsky? Těžko bych se mezi nimi rozhodovala a klidně bych brala obě!

Foto: Pixabay.com, H&M, ZOOT.

Načítání...

Diskuze