Trendy svatební šaty pro rok 2017

Den na který čeká každá žena celý svůj život je jedním z nejdůležitějších a také nejnáročnějších dnů v životě. Je to den, kdy se žena vzdává nejen svého rodného příjmení, ale také svého svobodného života.

A právě proto se tento den, tudíž svatební den, musí řádně oslavit, abyste na něj do konce vašeho společného života nezapomněli.

Svatební šaty á la princezna

Snad každá žena chtěla v dětství být princeznou. Nechaly jsme se zlákat pohádkami, krásným princem na bílém koni, životem na přenádherném zámku a šťastným koncem.

Pokud patříte mezi nás obyčejné smrtelníky, není z vás princezna, váš milovaný není princ a rozhodně nevlastníte zámek o velikosti nejvyšší budovy v okolí. Svatební den vám naštěstí splní vaše nejtajnější sny včetně toho stát se princeznou. Můžete si vybrat krásné svatební šaty s bohatou dlouhou sukní a vlasy mít natočené do pravidelných prstýnků. Povolené jsou také korunky, které krásně vyniknou i pod vašim svatebním závojem.

Zkrátka pohádka, jak má být. A tak by měl vypadat svatební den každé ženy, ne? 

Tradiční bílé šaty dlouhého nevýrazného střihu jsou už dávno minulostí. Od té doby prošly svatební šaty svým módním vývojem. A právě skutečnost, že šaty použijete pouze jednou – a to na svůj svatební den, z nich dělá výjimečný kousek, který si zaslouží být originální, trendy a extravagantní.

Říkáte si, že to není váš styl? Nezapomeňte, že je to Váš den, ve kterém budete středem pozornosti od rána minimálně do dalšího rána, zasloužíte si zazářit stejně tak, jako vaše svatební šaty.

Módní trendy ve svatebních šatech

Sexy střih zvýrazňující vaší krásnou postavu, krajka jako dokonalé propracování vašich svatebních šatů a výstřih po ramena odhalující váš dekolt přiměřeným způsobem – tak zní módní trendy ve svatebních šatech pro letošní rok.

Že jsou v kurzu topy s odhalenými rameny či naopak topy, které zcela zakrývají váš dekolt, zato dají vyniknout vašim zádům, kde mnohdy rozparek spadá až těsně nad váš zadeček, to už jistě dávno víte. Tyto módní trendy pronikly také do svatebních šatů. A my jsme těmto trendům naprosto propadli, co vy? Teď už zbývá říci své „ANO“.

Foto: Pinterest.

 


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.