Trendy sukně pro plus size krásky. Jak působit elegantně a sexy zároveň?

Máte kila navíc? To má spousta z nás. Neznamená to ale, že budete navěky uvězněné v kalhotách. Sukně působí elegantně, žensky a sexy. Není důvod si je nedopřát. Máme pro vás připravené trendy sukně, které rozhodně musíte mít a které budou lichotit vaší postavě.

Důležité pravidlo zní: délka jedině po kolena

Plnoštíhlé ženy by měly dodržovat určitá pravidla oblékání, díky čemuž dosáhnou nejlepšího efektu. Podobně lze najít spoustu pravidel i v případě žen s naprosto opačnou postavou. Pro ženy s pár kily navíc platí, že nejlépe bude působit sukně s délkou po kolena, kratší raději ne. Pokud k tomuto střihu sukně navíc zvolíte elegantní podpatky, budete za hvězdu.

Foto: Unsplash

Buďte volánkovou královnou

Obecně vzato platí, že boubelkám nejvíce sluší obyčejné basic kousky bez dalšího vyšití. Pokud ale najdete sukni, která má například trendy volánky umístěné na správném místě, jsou vhodné i pro váš typ postavy. Vsaďte například na asymetricky střiženou sukni, která je ve spodní části zdobená právě jemným volánkem. Díky zadní delší straně vám tento kousek opticky ubere pár kilo a prodlouží postavu.

Tip: Nezapomeňte vybírat z tmavších odstínů sukně, které vám budou lichotit více, nežli světlé kousky.

I vám bude slušet plisovaná sukně

Plisované sukně získávají v posledních letech stále více pozornosti. Jsou totiž elegantní, ale také se dají hravě kombinovat například se sportovními kousky. K plisované sukni stačí obléknout obyčejný basic top v neutrální barvě a stylový outfit je na světě. Velkou předností je, že máte neomezený výběr bot. Plisovaná sukně se totiž skvěle hodí jak k teniskám, tak i balerínám, trendy pantoflím, nebo lodičkám.

Jak samy vidíte, tento kousek vynosíte téměř ke všemu a po celou sezónu jaro/léto.

Foto: Unsplash

Nezapomeňte, že každá jste jedinečná a každá jste krásná. Vykašlete se na drastické a nesmyslné diety a buďte pyšná na postavu, jakou máte.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.