Jakmile začne padat podzimní listí a teplota klesá, většina z nás odloží letní oblečení hluboko do skříně a vytáhneme teplejší a pohodlnější oblečení.  Sukně a šaty schováme a zase až do léta nebo teplejšího jara na ně nesáhneme, že? Je to obrovská škoda. Jelikož sukně se dají nosit i v chladnějším počasí a udělají stejnou parádu, jako v létě, jen je potřeba vědět, jak je nosit. Poradíme vám, s čím sukně na podzim kombinovat a jak je nosit, abyste vypadala dobře a zároveň byla v teple.

Maxisukně

Hlavním pravidlem pro nošení sukní je vybrat vhodný horní díl outfitu. Kombinace téměř jakékoliv bundy nebo svetru se sukní často vypadá velmi dobře. Klasická džínová nebo kožená bunda je nejlepší volba. Zároveň v kombinaci s pončem budete do podzimu krásně zapadat. Pokud máte ráda boho styl, určitě se vám taková kombinace bude líbit. Můžete si do pasu dát pásek, abyste si jím zvýraznila postavu. Vždy dávejte pozor, abyste nevypadala jako v pytli, proto k obřímu huňatému svetru použijte pásek, nebo raději zvolte jiný.

Chlupaté vesty s jakoukoliv sukní

Pokud přemýšlíte, jaký vršek zvolit, vsaďte na chlupaté vesty. Pokud se rozhodnete nepodporovat kožešinový průmysl, určitě najdete takovou, která bude vypadat kvalitně a vydrží vám spoustu let. Na trhu je nepřeberné množství chlupatých vest, které jsou umělé a žádné zvíře kvůli ní netrpělo.  Navíc vás v pochmurném počasí krásně zahřeje a vypadá skvěle s jakoukoliv sukní.

Nebojte se barev

Dalším způsobem, jak na podzim nosit sukně, je nebát se barev. Postupujte podle barev, které jsou zrovna v trendu a k podzimu se hodí. Využijte barev ať už v podobě svetru nebo si oblečte barevnou sukni. Na podzim se ovšem nejlépe držte teplých tónů.

Džínové sukně

Máte silnější postavu a v sukni se necítíte dobře? A víte, že džínová sukně je pro vás jako stvořená? Naopak ani menší velikosti ji nemusí zatracovat. Hodí se zkrátka pro všechny, jen člověk musí vědět, jak ji nosit. Džínovou sukni můžete nosit klidně s tmavými leginami, černými punčochami, silonkami nebo nechat nohy úplně holé. Doporučujeme nekombinovat s džínovou bundou, ale například s černým páskem a svetrem.

Bílá sukně

Tato sukně má jedinou nevýhodu a to takovou, že si musíte dávat ohromný pozor na to, kam sedáte, aby se vám nevylilo kafe nebo nestala jiná pohroma. Jinak potom kombinování je hračka. Tato sukně se dá krásně sehnat z ovčí vlny nebo jiné teplé látky, proto určitě nebude na škodu si nějakou takovou do chladného počasí pořídit. Perfektně vás zahřeje a zároveň vypadá opravdu úžasně. Hodí se k ní jak košile, kterou si můžete do sukně zastrkat, tak barevný svetr. Skvělé je to, že se k ní hodí snad každá barva, která vás napadne.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments