Trendy šaty na letní párty

Vyrážíte na letní párty? V tom případě určitě přemýšlíte, co si máte vzít na sebe. Je-li vaším cílem udělat dojem, okouzlit ostatní a přilákat pozornost svým směrem, jděte na to rafinovaně a oblečte si šaty. Ženy a šaty, to jde prostě dost dobře dohromady a v takovém outfitu vás zaručeně jen tak někdo nepřehlédne.

Jsou ženské a sexy

Vhodně zvolené šaty na párty vám prokážou velkou službu. Šaty totiž působí nejen velmi žensky, ale když si dobře vyberete, můžete vypadat i sexy, svůdně a smyslně. Samozřejmě všeho s mírou, to dá přece rozum. Určitě se ale shodneme na tom, že každá z nás si chce čas od času připadat žádaná, chceme si dokázat, že vypadáme sexy, že nám to sluší a že na sebe dokážeme strhnout pozornost.

A já mám pro vás přesně ty šaty, se kterými se vám to zaručeně povede!

Šaty, ve kterých budete zářit

Jak jinak, pokud se chcete blýsknout (a to doslova!), vezměte si na sebe šaty s flitry. Ty jsou na párty naprosto ideální, navíc pokud je zkombinujete s nějakým zajímavým a klidně i netypickým střihem.

Zvířecí vzor je trendy

Tak o tom nemusí být sporu. Zvířecí vzory zkrátka milujeme, ať už jde o šaty, sukně nebo třeba topy. Jistě mi dáte za pravdu, že párty šaty se zvířecím vzorem vypadají vážně wáu a vyrazit v nich na večírek je trefa do černého.

Malé černé – s těmi nic nezkazíte

Pokud chcete mít jistotu, že na párty budete vypadat dobře a zároveň se vám nechce nic složitě vybírat, kombinovat nebo řešit, jděte na to jednoduše a vsaďte na klasiku v podobě malých černých. S těmi jednoduše nemůžete nic zkazit.

Krajka je něžná i sexy

Krajka může mít mnoho podob a mnoho tváří, umí totiž vypadat jemně a něžně, stejně tak i svůdně a sexy. Záleží jen na vás, jak si s ní vyhrajete, za mě jsou krajkové šaty perfektní volba, která vám otevírá spousty možností, jak naložit se svým celkovým lookem.

Foto: ASOS, H&M, Pixabay.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.