Sandálky ať už na podpatku, nebo bez podpatku, by se bezesporu měly objevit ve vašem botníku. V letních měsících jsou ideálním parťákem na každý den. Ukážeme vám, které sandálky jsou trendy a které prostě musíte mít. 

Pastelové barvy

Sandálky v pastelových odstínech ocení především ty ženy, jejichž šatník je složen ze základních barev jako je černá, bílá a béžová a jejich outfity nutně potřebují něčím oživit. Barevný odstín vašich bot navíc jednoduše sladíte s barvou vašeho psaníčka, kabelky nebo v případě červených, růžových tónů dokonce barvou rtěnky. Ideální na horké letní večery, co říkáte?

[easy-image-collage id=68698]

Zvířecí vzory jsou příjemné zpestření

Zvířecí vzory jsou zpátky v módě. Především pak leopardí a hadí vzor. Sandálky na podpatku s tímto vzorem jsou ideálním kouskem do práce na jednání nebo na rande. Působí elegantně s kapkou extravagance. I tady platí, že se dá skvěle sladit s psaníčkem ve stejném vzoru. Poté stačí už sáhnout po černých šatech a vzhůru za dobrodružstvím.

[easy-image-collage id=68701]

Sandálky na platformě

Není vám pohodlné v horkých dnech nosit vysoké podpatky, ale nechcete se vzdát těch pár centrimetrů výšky navíc, které vám podpatky dodávají? Pak vsaďte na platformu. Sandálky na platformě právem patří mezi nejoblíbenější. Jsou totiž neuvěřitelně pohodlné … jako babiččiny bačkůrky.

[easy-image-collage id=68704]

Kamínky na svatby a společenské akce

Už dávno neplatí, že na svatby musíte mít jen lodičky s podpatkem. Nenechte si zkazit příjemné svatební veselí bolavýma nohama a vyberte si sandálky, které jsou zdobené krásnými kamínky. Vypadají luxusně, elegantně a vynosíte je i na jiné společenské akce.

Foto: Unsplash.com, Shutterstock.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments