Nezáleží na tom, jestli jdete do práce, do školy, na rande nebo třeba na důležitou schůzku. Určitě víte, že váš outfit nikdy nebude perfektní, pokud k němu nevyberete ty správné botičky. Vhodně zvolená obuv totiž dokáže s každým outfitem hotové divy. Není se čemu divit, že je my ženy tolik milujeme!

Jaké trendy v obuvi náš čekají v roce 2020?

Stejně jako se trendy mění v oblečení nebo třeba líčení, střídají se i v obuvi. A to je dobře, protože nám to dává spoustu možností, jak si s našimi outfity vyhrát a vyladit je k dokonalosti. Navíc je právě nejvyšší čas si nadcházející trendy zamilovat a moderní botky si pořídit.

Originální podpatky

Milovnice výstřednosti a extravagance, mějte se na pozoru! Jedním z nejvýraznějších trendů v tomto roce jsou originální podpatky. Zapomeňte na nudné jehly, které zná každý. V roce 2020 pofrčí botky, které mají nápad – a v takových vás zaručeně nikdo nepřehlédne, to se můžete spolehnout!

Pantoflíčky na podpatku

Myslely jste si, že pantofle a podpatky nejdou dohromady? V tom případě už je vám teď asi jasné, že jste se spletly. Ono to totiž dohromady jde a ve finále to nevypadá až tak špatně, co myslíte?

Sandálky na platformě

Kdo si chce vykračovat tzv. na vysoké noze, ten by měl vědět, že mezi trendy roku 2020 (pro někoho možná překvapivě, ale skutečně je to tak) patří i sandály na platformě. Pokud jste si takové botky letos neužily, můžete si je pořídit a nosit je příští sezonu.

Vojenské boty

Všechny rebelky a ženy, které nechtějí spadat pouze do škatulky “dámiček”, letos nosily a nosí vojenské boty, protože právě ty se staly jedním z nejvýraznějších trendů. S těmito botkami dáte všem jasně najevo, že vy máte styl a že se vyznáte. A to my ženy přece chceme, nebo ne?

Foto: Pixabay.com, Pinterest.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments