Trendy pyžama na zimu

Pochmurné počasí navozuje náladu, kdy bychom nejraději zůstali v posteli s teplým šálkem čaje nebo horké čokolády. A to si vyžaduje pohodlné pyžamo, které nás také zahřeje. Mimo jiné se nám také pomalu blíží Vánoce, což je skvělá příležitost k obdarování blízkých slušivým a pohodlným pyžamem, kterých není nikdo dost. Pojďme se podívat, jaké jsou současné trendy.

Satén a hedvábí

Jedny z nejoblíbenějších materiálů pro výrobu pyžama jsou satén a hedvábí, které jednak působí luxusním dojmem, ale také jsou velice příjemné a pohodlné. Zejména po vykoupání se satén a hedvábí snadno obléká.

Pyžamový set místo košile

Lehká košilka se hodí spíše na léto, kdy je teplé počasí. Na zimu raději zvolte pyžamový set, který se většinou skládá z trička a pyžamových kalhot. V současné situaci, kdy jsou drahé energie a je třeba šetřit, teplé pyžamo přijde vhod.

Foto: Shutterstock

Čistá bavlna

Dalším ideálním materiálem je čistá bavlna, která je opět velice příjemná a pohodlná, což je pro kvalitní spánek důležité. Při nákupu je třeba pečlivě číst cedulky a zajímat se, zda je pyžamo skutečně z čisté bavlny.

Nápadité vzory

Jednobarevné pyžamo je sice hezké a elegantní, ale pro někoho může být nudné. Nyní jsou trendy zajímavé vzory, včetně klasiky v podobě puntíků a kostkovaného vzoru.

Semiš

Pokud hledáte materiál, který nejen vypadá skvěle, ale také vás zahřeje, tak rozhodně musíte vyzkoušet semiš. Pokud si obléknete pyžamo z tohoto materiálu, budete mít pocit, že se objímáte s plyšovým medvídkem.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!