Jaro bohužel ještě není v plném proudu – jaro vlastně ještě ani nezačalo, i když kalendář tvrdí něco jiného. Pojďme se na jaro naladit alespoň dnešním jubilejním 50. článkem na Fashion Magazínu!

Internetový módní magazín pro muže a hlavně tedy pro džentlmeny (vypadá to divně, takto česky napsané slovo „džentlmen“, ale skutečně se to tak píše) FashionBeans.com zveřejnil trendy pro pánské účesy na jaro 2013.

Čekají nás dva hlavní proudy. Jeden z nich se bude silne inspirovat 40. a 50. lety minulého století, kdy dominovaly džentlmenské a uhlazené patky. A druhý význámný proud je oproti prvnímu značně kontrastní – rozverný, mladistvý, divoký a rebelský

Posuďtě sami, který se Vám líbí více:

hairss13lb2

hairss13lb

Myslím si, že oba mají co do sebe a najdou si celou řadu „fanoušků“. Uvidíme, zda-li podobné účesy uvidíme i v českých ulicích.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Dobrý den.Jak se ptáte zda uvidíte ty to učesy v našich ulicích tak neuvidíte!!!Kadeřníci to neumí vyrobit!!!Kdybi to šlo tak vám se dám fotku učesu který jsem chtěl mít a učes který jsem dostal.Rozdíl veliký!!!Napište mi váš email a já vám pošlu fotky.607720490