Zima udeřila v plné síle! Ale co s vlasy? Nikomu se nelíbí, když mu čepice zmaří snahu. Naštěstí existuje několik účesů, které vydrží a budou vypadat skvěle i poté, co čepici sundáte.

Zkuste trendy praktické účesy, které budou vypadat skvěle za každých okolností – i pod čepicí. A zvládnete je bez problémů svépomocí. Na závěr jsme přidali i pár vychytávek, které zajisté oceníte.

Copánky

Copánky jsou sázkou na jistotu. Pod čepicí drží tvar a pokud je správně spletete a zajistíte, máte jistotu, že se jen tak nerozmotají. Navíc jsou pohodlné a nemusíte řešit poletující vlasy.

Foto: Freepik.com

A pokud se vám během dne povolí, vůbec to nevadí. Můžete je úmyslně povolit na víc místech a vytvořit nedbalý look, který vypadá skvěle. Myslíte si, že jsou nudné a okoukané? Tak vyzkoušejte některý z následujících druhů:

  • rybí
  • francouzský
  • holandský

Zaplétané účesy přitom mohou mít spoustu variací. Například je můžete zaplést jen nahoře a zbytek vlasů nechat na volno. I tento účes bude pod čepicí skvěle držet. Jakmile ji sundáte, copy na vršku hlavy budou stále držet. Máte tak jistotu, že vlasy nebudou splihlé ani zacuchané.

Foto: Pexels.com

Drdol

Také drdoly mají spoustu variací. Pokud se rozhodnete pro ten na vršku hlavy, pak vám doporučujeme nosit ho se zimní čelenkou. O trochu nižší drdol už se dá bez problémů dát i do čepice. Pokud zvolíte pevnější čepici, účes vás nebude tahat a bude stále pěkně držet.

Foto: Freepik.com

Vyzkoušejte také variantu s jedním drdolem nahoře a zbytkem vlasů volných. Tento účes se hodí například na party nebo večerní schůzku. Budete vypadat originálně a zároveň velmi elegantně.

Photo: Freepik.com

Pár rad nakonec

V zimě vám přijde vhod lak na vlasy. Účes je vždy dobré zafixovat, počkat až uschne a poté nasadit čepici. Nezapomeňte také na dostatek pinetek a gumiček. Ty vás budou jistit! A pro případ nouze dejte do kabelky také malý hřebínek.

A jaké účesy v zimě volíte vy? Máte nějaké osvědčené tipy, jak vypadat skvěle i pod čepicí? Podělte se s námi o vaše zkušenosti.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments