Trendy plážovou tašku využijete nejen u moře

Ať už se letos vydáte k moři nebo ne, příležitost vyrazit si s krásnou plážovou taškou určitě neodmítnete tak či onak. I letošní rok je rozhodně z čeho vybírat a klasická plážová taška by ani vám neměla chybět. Vždyť s ní nemusíte jen k moři!

Na přírodní vlně

Pokud tíhnete k přírodním materiálům, určitě vám udělá radost jutová plážová taška. Uznejte samy, nevypadá prostě dobře? Jednoduchý, leč přitažlivý design, si určitě získá i vaši pozornost.

S nádechem roztomilosti

Možná už jste dávno dospělá, ale i ve vás se jistě stále skrývá ta malá holčička, která si chce hrát. Ta holčička, která neodolá rozkošným vzorům ani roztomilým motivům. Třeba takovým, jako jsou na těchto plážových taškách.

S jasným poselstvím

Není nad to nechat za sebe promluvit oblečení nebo módní doplňky, že? Bez jediného slova lidem okolo něco sdělit či vzkázat. A s těmito kráskami to řeknete jasně.

Na křídlech proužků

Pruhy rozhodně nevyšly z módy, ba naopak! Zdá se, že proužky jsou v poslední době ještě oblíbenější nežli kdy dřív. Byla by proto škoda nemít tímto trendem ověnčenou také trendy plážovou tašku, co myslíte?

Foto: Pexels.com, ZOOT, H&M.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.