Trendy letní plavky 2021 budou lichotit i ženám s větším bříškem

Ačkoliv si z nás letos počasí dělá legraci, brzy se těch tropických teplot určitě dočkáme. Prozradíme vám, bez kterých stylových plavek se letos u bazénu ani moře, neobejdete. Tak se spolu s námi pojďte připravit na léto a plavkovou sezónu, je totiž nejvyšší čas!

Zvýraznění vosího pasu pomocí plavkových kalhotek

Tento trend plavek vznikl pravděpodobně v souvislosti s érou covidu, kdy byly na dlouhou dobu zavřená fitness centra. Pár kilo navíc a povislé bříško trápí nyní nejednu ženu. Připravit se na plavkovou sezónu bylo trochu obtížnější, než kdy jindy. Ale to nevadí, máme pro vás skvělou zprávu! Díky těmto plavkovým kalhotkám s vyšším pasem schováte tělesné nedostatky a vyzdvihnete svůj útlý pas.

Jednodílné plavky jsou stále v kurzu

Z jednodílných plavek se již v minulosti stal nadčasový kousek, který snad nikdy nevyjde z módy. Pokud ale toužíte po změně nebo oživení těchto plavek, pak doporučujeme sáhnout po takových, které zdobí romantické volánky. Spolu s vyčesaným drdolem nebo natočenými vlasy budete u moře nepřehlédnutelná. Vždyť elegantní můžete být i u vody, co říkáte?

Tip: Využijte tyto plavky jako tílkové body ke kraťasům nebo sukni. Získáte tak dokonalý outfit rychlostí blesku.

Odvaz v podobě neonových odstínů nás nepřestane bavit

Toužíte po plavkách, ve kterých perfektně vynikne vaše bronzové opálení? Pak nutně potřebujete tyto plavky v neonových odstínech. Ať už zvolíte dvoudílné nebo jednodílné, ani s jedním typem nešlápnete vedle. Za nás vede neonově žlutá, ve které budete svítit víc, než letní slunce.

Které plavky se stanou vaším letním kouskem? Podělte se s námi do komentářů.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.