Trendy pedikúra na letošní léto, která vynikne i ve stylových sandálech

Před dovolenou je třeba zařídit milion věcí. Jednou z nich je i „povinná“ zastávka na „mani-pedi“. Aby vaše nožky podtrhly elegantní design nových sandálků, vsaďte na letní pedikúru, která vás bude bavit po celé léto. Které styly teď frčí?

Barvy moře

Když už se nechystáte k moři, protože jste pracovně vytížená, pak si udělejte radost a vytvořte pocit moře na vašich nohách. Trendy jsou všechny odstíny modré, nejvíce však tyrkysově a královská modrá. Tyto odstíny skvěle vyniknou na opálené pokožce a na léto jsou tak jako stvořené.

Foto: Shutterstock

Neonové odstíny

Léto je zábavné roční období, které s sebou přináší i nekonečné množství barevných odstínů. Podobně je tomu i u trendy pedikúry. V kurzu jsou podobně jako v předchozích letech hravé a svěží neonové odstíny. Lichotit budou i starším ženám nad 40, kterým dodá vyhledávaný šmrnc a omladí.

Foto: Shutterstock

Červená klasika nikoho neurazí

Pokud hledáte barevný odstín pedikúry, který je nadčasový a vhodný i na různé společenské události, pak vsaďte na červenou klasiku, která nikoho neurazí. Je elegantní, ženská a neuvěřitelně sexy. Navíc bude ladit z vašemu outfitu.

Tip: Slaďte vaší mani-pedi a odstínem rtěnky.

Námořnické proužky se nevyhnou ani pedikúře

O tom, že námořnické prvky k létu neodmyslitelně patří, není pochyb. Tomuto trendu neunikne ani pedikúra. Chce to ale kvalitní a šikovnou pedikérku, která se nebude bát detailní práce. Výsledek pak bude zaručeně stát za to. V kurzu jsou nejen modré odstíny, ale i červené a krásné korálové.

Foto: Shutterstock

Třpyt a lesk místo šperků

Nechce se vám v letních měsících nosit příliš šperků, nebo vám to není příjemné? Nechejte lesk a třpyt pro vaší pedikúru. V kurzu jsou především metalové odstíny, které vám dodají potřebnou parádu na další 3 – 4 týdny.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.