Trendy módní kousky na babí léto, které byste rozhodně neměly vynechat

Koncem léta se většina z nás dělí na dva tábory. Jeden tábor už má teplého letního počasí po krk a těší se konečně na barevný podzim, zatímco druhý tábor se slzou v očích vyhlíží poslední teplé dny – babí léto. Ať už patříte do týmu léto nebo týmu podzim, babí léto je období, které je kombinací obojího. Proto bychom si ho měly užít naplno. Co říkáte?

Overale, budeš nám chybět

Overal je jedním z kousků, které jsou vhodné na teplejší odpoledne plná sluníčka. Přehoďte přes něj stylové sako delšího střihu, které vám zároveň opticky prodlouží postavu a můžete si být jistá, že nezmrznete ani během chladnějších rán, která jsou pro babí léto typická.

Foto: Unsplash

Košilové šaty jsou must have babího léta

Košilové šaty mají krátkou sezónu. V létě je na ně moc teplo a v zimě už je musíme kombinovat s punčocháči nebo kalhotami a samotné pak nemají moc šanci vyniknout. A právě proto je pro ně babí léto jako stvořené. Využijte tohoto období naplno a nebojte se různých kombinací – zkuste například jeden den sportovní tenisky a druhý den podpatky. Košilové šaty jsou oblíbené i díky své variabilitě.

Foto: Unsplash

Rozloučení s crop topem

Crop topy nás pronásledují na každém rohu už po několik sezón. Proto je téměř vyloučené, aby takový kousek chyběl ve vaší šatní skříni. S příchodem chladnějších dnů ale pomalu nastává čas se s crop topy rozloučit (přeci jenom – ledviny máme jen jedny).

Během babího léta máte naštěstí ještě pár týdnů na láskyplné rozloučení se s tímto oblíbeným kouskem. Když přes crop top přehodíte koženkovou bundu, džísku nebo delší sáčko, můžete ho v klidu vynosit celé babí léto.

Foto: Unsplash

Letní doplňky, které se na zimu nehodí

Léto má své vlastní specifické módní doplňky, které se na jiné roční období nehodí. Jsou to typické slaměné klobouky, kabelky nebo lodičky. Výjimkou nejsou ale ani sluneční brýle, které sice využijete i na podzim, ale v létě jsou nepostradatelným parťákem. Využijte dnů babího léta naplno a vynoste své oblíbené kousky co nejvíce.

Foto: Unsplash

Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.