Který kousek oblečení je pro podzimní čas doslova typický? My máme jasno: mikina! Bezesporu jeden z nejoblíbenějších kousků, který máme doma snad úplně všechny a rozhodně na něj nedáme dopustit!

Mikinu si musíte zamilovat hned z několika důvodů. Je neskutečně pohodlná, šikovně univerzální a jednoduše stylová. Nosit jí můžete úplně všude, ať už jste zrovna celý den doma, nebo jdete ven. Takže bez mikiny na podzim rozhodně ne, proto si pojďte nějakou pěknou honem rychle vybrat!

Dlouhá mikina skvěle pasuje k silonkám nebo legínám

Pokud rády nosíte šaty, ale víte, že teď na podzim už si je tolik neužijete, máme tip, jak tento oblíbený kousek alespoň nahradit. Noste dlouhé mikiny, které díky svému střihu zaujmou roli svršku. Stačí k nim obléknout třeba silonky nebo legíny a můžete vyrazit.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený minenin.tatlı.butigi (@minenin.dolabi),

Je tak snadné vyjádřit svůj vkus!

S pomocí mikiny snadno vyjádříte svůj styl a dáte ho na obdiv každému ve vašem okolí. Mikiny s nejrůznějšími potisky nebo obrázky jsou velmi oblíbené a je přitom úplně jedno, jestli je vám ještě sladkých “náct” nebo už nějaký ten pátek pěkných “cet”.

S kapucí nebo bez kapuce? Se zipem nebo bez zipu?

Nemůžete se rozhodnout, jestli nosit mikinu s kapucí nebo bez kapuce? Řešíte dilema, jestli jsou lepší mikiny se zipem, nebo ty, které se přetahují přes hlavu? Kdo váhá, ten udělá nejlépe, když si od každého pořídí jeden kousek a bude vybírat podle nálady.

I ženy s kypřejšími tvary si přijdou na své

Mikinám se rozhodně nemusí vyhýbat ani ženy mající nějaké to kilo navíc. Trendy kousky čekají i na nositelky kypřejších tvarů a dobrou zprávou je, že i v tomto sortimentu rozhodně je z čeho vybírat!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments