Covidová doba se zapíše i do historie módy. Módní trendy z minulého roku totiž šly úplně bokem a pozornost získaly stylové a hlavně pohodlné kousky, kterým neustále roste popularita. Přesto, že se svět ještě ani zdaleka nevzpamatoval z covidové pandemie, v módních trendech zůstává pohodlí stále na prvním místě. Zkuste pohodlné a trendy mikinové šaty!

Tajemství 2v1

Mikinové šaty mají širší využití. V chladnějších dnech k nim můžete obléknout džíny s vyšším pasem a přední část zastrčit za pas. Získáte jednoduchý, přesto stylový, oversized outfit, který vás bude bavit! Teplejší jarní počasí zase naopak přeje samotným mikinovým šatům, které jsou vhodné téměř na každou příležitost. Nebojte se kombinovat eleganci se sportovními prvky, tento zapeklitý oříšek je už přeci dávno rozlousknutý.

Schovávání nadbytečných kil v mikinových šatech

Buďme upřímné. Která z vás v době covidu pravidelně cvičila a udržovala figuru do plavek? Řadě z nás přibylo několik kilogramů, na které možná nejsem až tak pyšné a které by se nám zachtělo alespoň opticky skrýt. Mikinové šaty tento problém naštěstí hravě vyřeší. Díky svému střihu totiž šikovně schovají, co je potřeba.

Zvýrazněním pasu získáte dokonalou siluetu

Mikinové šaty jsou jednoduše zázračným kouskem. Nejen že jsou pohodlné a příjemné na každodenní nošení. Pomocí zvýraznění pasu získáte dokonalou siluetu. Vrchní část se totiž nařasí a opticky vám přidá na objemu vašeho dekoltu. Pomocí pásku, nebo stahovací gumy získáte štíhlý pas a ženské křivky v oblasti boků potěší především ženy s nevýraznou klučičí postavou.

Tip: Nebojte se širokého koženého pásku! S tímto doplňkem budete nepřehlédnutelná.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments