Letní barvy postupně ustupují a otvírají dveře barvám podzimu. Listy postupně žloutnou a my už  ve vzduchu cítíme změnu. Změna přichází i do oblasti líčení a my, ženy, musíme zaručeně znát veškeré trendy.

Oční stíny

Je konečně čas na plné využití očních stínů. Jestli jste je během horkého léta nevyžily, je čas je vytáhnout ze spod vaší kosmetické taštičky.

Inspirovat se můžete módními přehlídkami Versace, který na svých modelkách nenechal oční stíny ladem. Pokud jdete do toho, řiďte se jednoduchým heslem, které zní – Výrazné oči, decentní rty.

trendy-liceni-podzimu-2018-diky-kteremu-zazarite-08
trendy-liceni-podzimu-2018-diky-kteremu-zazarite-07

Smyslné rty

Výrazné rty mají mezi podzimními trendy své vyhraněné místo. Nejenže budete trendy, naopak se vám díky výrazné rtěnce zvedne sebevědomí. Mezi cool barvy podzimu patří tradiční červená, elegantní vínová varianta nebo originálně pomerančová.

Inspirace ze 60. let

Výrazné řasy a kombinace tmavě fialového a růžového stínu, čili jemnost míšená s rebelstvím. Přesně taková byla módní ikona Twiggy a vy u ní můžete hledat inspiraci.

trendy-liceni-podzimu-2018-diky-kteremu-zazarite-02
trendy-liceni-podzimu-2018-diky-kteremu-zazarite-03

Linka sem linka tam

Linky nikdy nevyjdou z módy. Zde se fantazii meze nekladou a vaše linky mohou být barevné, symetrické, asymetrické nebo i grafické. Zkusit můžete dokonce linky dvě – nad víčkem a pod okem.

Čokoládová bohyně

Hnědou můžete letos nosit ve všech odstínech a to nejen v podání stínů, nicméně i na rtech. Vhodná je i kombinace dohromady. Hnědé kouřové stíny a tmavě hnědá rtěnka z vás udělají podzimní královnu.

Jemné líčení nade vše

Romantické dušičky ,které neholdují experimentům, nemusí zoufat. Francouzská elegance je ten typ trendu, který se nevytratí. Stačí vám pár kapek korektoru, upravené obočí, jemný nádech řasenky a bezbarvý tón balzámu na rtech.

trendy-liceni-podzimu-2018-diky-kteremu-zazarite-06
trendy-liceni-podzimu-2018-diky-kteremu-zazarite-05

Foto: Piterest.com, Unsplash.com.