Tipy na trendy líčení: málo je někdy více

Současná doba Instagramu a s ním spojených různých filtrů nás nutí chodit čím dále více nalíčené. Jsme se sebou nespokojené a při pohledu na beauty fotky chceme být také tak krásně upravené. Při líčení je ale dobré držet se pravidla – málo je někdy více.

Foto: Unsplash.com

Nude odstíny

Neutrální líčení je decentní a vhodné na každý den. Ať už jej strávíte výletem s přáteli, kinem (až to bude možné), nebo jen tak doma, s nude líčením nešlápnete vedle. Navíc to budete stále vy, jen trochu více upravená. Stačí nanést jemný make-up, nedostatky zakrýt korektorem a oči zvýraznit řasenkou. Na rty jen lesk a můžete vyrazit.

Foto: Unsplash.com

Minutové líčení – klíčová je rtěnka

Známe to všechny, vykouzlit dlouhé a husté řasy zabere pár minut. Když se nestíháte nalíčit, postačí vám pouze korektor na zakrytí nedokonalostí a rtěnka. Rtěnku můžete nanést nejen na rty, ale dá se použít také místo tvářenky. Minutové líčení a jak krásně vám bude slušet.

Foto: Unsplash.com

Zvýrazněné oči, nebo rty – nikdy obojí

Pokud nemáte v plánu důležitou společenskou akci (což nyní asi nemáte), s líčením to zbytečně nepřehánějte. Máte náladu na zvýraznění vašich krásných očí pomocí linek? Nebo pomocí stínů vytvořit kočičí oči? Pak vsaďte pouze na lesk na rty.

Foto: Unsplash.com

Pokud naopak toužíte po rudé rtěnce, díky které budete nepřehlédnutelná, oči zvýrazněte pouze trochou řasenky. Zkrátka málo je někdy více. A nezapomeňte, že krásná jste i bez líčení.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.