Trendy letošního jara? Šatníkům vládnou pastelové barvy!

Každý rok se setkáváme s novými trendy napříč módním průmyslem. Módní návrháři se předhání v tom, kdo přijde s originálnějším nápadem, který obletí celý svět a získá si největší množství příznivců. A protože máme jaro v plném proudu a počasí nám přeje, pojďme se společně podívat na to, co by nemělo chybět v žádném ženském šatníku.

Pastelové odstíny nikdy neomrzí

Barvy, které zaručeně evokují jaro a sluší každému, jsou ty pastelové. Schovejte černé halenky a trička hluboko do skříně a vytáhněte jarní odstíny, mezi kterými najdete pastelově žlutou, oranžovou, červenou, zelenou, fialovou a modrou barvu.

Kromě toho, že jsou tyto odstíny velmi slušivé, navozují i pozitivní atmosféru a nutí svého nositele k veselé náladě.

Halenky, saka, sukně, …

Fantazii se meze nekladou, proto záleží jen a jen na vás, pro jaký kousek oblečení se v pastelové barvě rozhodnete. Prodejci jsou na jaro náležitě připraveni, proto vám nabízejí opravdu exkluzivní modely. Pastelové halenky, tílka, sukně, kalhoty, šaty i saka. Proto pokud nejste zrovna milovnicí šatů a sukní, nemusíte zoufat. I se skvěle padnoucími kalhoty v jarní barvě uděláte parádu.

Inspirujte se celebritami

Nevíte si rady, jak svůj jarní outfit nejlépe zkombinovat? Stačí se podívat na nejrůznější fotografie z posledních akcí, na kterých se to jen hemžilo známými osobnostmi. Kdo jiný nejvíce dbá na dodržování módních trendů, než právě herečky, zpěvačky a další dámy působící v šoubyznysu. A i přesto, že na nich můžete vidět originály, které jim byly návrháři ušity na míru, nezoufejte. Módní značky se snaží tyto kousky v podobných provedeních zapojovat do svých kolekcí. Proto neváhejte vyrazit do nějaké blízkého butiku nebo navštívit e-shop s dámskou módou a pořídit si nějaký ten jarní kousek dokud je ještě čas a vyrazte třeba do práce, kavárny či na procházku v novém jarním outfitu.

Foto: Harpersbazaar.com, Unsplash.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.