Které kabelky jsou v kurzu? Podívejte se na svěží trendy, které ovládnou rok 2023

red and black leather handbag

Kabelky jsou nepostradatelnou součástí našich outfitů. Nosíme v nich celý svůj život, tudíž vše, bez čeho si nedokážeme představit den. Prozradíme vám, které kabelky jsou trendy a do kterých nadčasových kousků se vyplatí investovat větší obnos peněz.

Prošívané kabelky jako jedinečný kousek

Módní značky sází na trend prošívaných kabelek. Tento módní doplněk v prošívaném provedení je originální a neokoukaný.

Nezáleží na tom, jestli zvolíte malou kabelku, do které se vám sotva vejde mobilní telefon, nebo velkou shopper kabelku, kterou s sebou budete nosit do práce a na každodenní pochůzky, prošívané detaily zaujmou na první pohled a budou vás bavit.

My jsme si třeba zamilovali nesmrtelné černé provedení, které vypadá skvěle se zlatými prvky, co říkáte?

Vzor kůže je nadčasový a luxusní

Pokud u kabelek preferujete kvantitu nad kvalitou, ale chce takovou, která má sice nízkou pořizovací cenu, ale působí luxusním dojmem, vsaďte na vzor kůže. Hadí a krokodýlí vzor vypadá noblesně a dodá každé kabelce pořádný šmrnc.

Vzor nejvíce vynikne na světlých odstínech jako je béžová, nebo khaki. Ty se navíc hodí téměř ke všem kouskům, které máte v šatní skříni.

Přes rameno s výrazným logem značky

Milujeme kabelky, které se dají nosit na více způsobů! Když nás přestane bavit jeden způsob nošení, například na zápěstí, tak hravě přeskočíme na uvolněnější způsob nošení kabelky přes rameno.

O to více nás tento trend baví, když zvolíme takovou kabelku, která je zdobená širokým popruhem s výrazným logem značky. Podobně, jako je tomu u módní značky Emporio Armani.

My jsme si o tyto kousky napsali Ježíškovi, tak doufáme, že je najdeme pod vánočním stromečkem.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.