Trendy kabáty pro zimu 2022/2023

Sezóna kabátů je v plném proudu, a tak je načase si říct, jaké trendy budou letošní zimu dominovat. Je samozřejmé, že nejhlavnější je být v teple, ale každá z nás chce vypadat dobře. Pojďme se tedy podívat, s jakými kabáty letos zazáříte.

Čím delší, tím lepší

V poslední době je velkým hitem oversize oblečení. U kabátů to nyní platí to dvojnásob. V šatníku by vám neměl chybět maxi kabát, který je dlouhý skoro až na zem.

Tento módní kousek ale rozhodně nedoporučujeme těm z vás, které jste malého vzrůstu. V dlouhém kabátě se ztratíte a váš malý vzrůst to ještě umocní.

Kabát ve stylu županu

Kdo by neměl rád župany? Jsou teplé, pohodlné a měkoučké. V podobném stylu existují i kabáty, které jsou předním trendem letošní zimy. Ve vašem šatníku by rozhodně neměl chybět.

Kabát s ladící šálou

Věděla jste, že existují bundy a kabáty, které mají k sobě přišitou šálu ve stejném stylu? Na této bázi byl před časem přestaven kabát značky Totême, který se okamžitě stal hitem. Jeho cena okolo 20.000 Kč je však odrazující. Naštěstí existuje mnoho cenově dostupnějších variant.

Kožený kabát

Kožené kabáty a bundy ve všech podobách jsou rozhodně must-have letošní zimy. Zvláštní pozornost byste ale měla věnovat dlouhým koženkovým trenčkotům, které jsou nesmírně elegantní a hodí se takřka ke všemu.

Pokud ještě žádný nemáte, rozhodně byste si měla minimálně jeden pořídit. Ideálně v černé barvě.

Zdroj info: autorský článek.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!