Trendy elegantní obuv na léto? Jednoznačně mokasíny

Mokasíny jsou super nejen na jaro či léto, ale klidně je unosíte i na podzim. Využijete je tak po tři sezony v roce, což rozhodně není málo. O důvod navíc, proč byste si tento druh botiček měli oblíbit a proč si zaručeně zaslouží své místo ve vašem botníku. Pojďte se podívat, jaké kousky jsou teď nejvíc v kurzu!

Mokasíny musíte buď milovat, nebo nenávidět

Mokasíny nás ženy dělí na dvě poloviny: některé je milují, jiné zatracují. Mokasíny jsou botky, které nemají šněrování ani přezku, nazouvají se stejně jako baleríny a vlastně tak i částečně vypadají. Když se řekne mokasíny, většina lidí s sebou nepříjemně ošije, protože si vybaví nevzhledné kousky z dřívějších let. Pravda je ale taková, že mokasíny teď vypadají úplně jinak – jsou pohodlné, mají šmrnc a jsou neskutečně trendy.

A jaké kousky stojí o vaši pozornost?

Černá je klasika

Pokud s mokasíny nechcete šlápnout vedle, spolehněte se na klasiku v podobě černých mokasín. S těmi jednoduše nemůžete udělat chybu. Unosíte je ke všemu, protože jak je známo, černá se snadno kombinuje s dalšími odstíny.

S nádechem léta

Pokud vybíráte mokasíny na léto, určitě se vám budou líbit třeba tyhle. Z těch doslova sálá prázdninová atmosféra a mě pohled na ně evokuje myšlenku na dovolenou někde v exotice, pěkně u moře, na pláži a s drinkem v ruce. Co si o tom myslíte?

[easy-image-collage id=57455]

Trochu sportovního duchu

Pokud jste spíše sportovně založené, neodoláte mokasínám, které jsou laděné do sportovního stylu. Jasně, i přes svůj design stále neztrácí jistou eleganci, ale ve mně například tyhle dva kousky evokují pocit nesmírného pohodlí a ležérního stylu, který si se sportovně založenými ženami spojuji. Jaký názor na ně máte vy?

Na dámičku

I s mokasíny na nohou můžete být za dámičku! My ženy máme čas od času potřebu pořádně se vyfiknout a vzbuzovat dojem, že rozumíme i vysoké módě. A vlastně, proč ne? Být někdy za elegantní dámu rozhodně není na škodu!

Foto: Pixabay.com, ZOOT, ASOS, H&M.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.