Nezáleží na tom, kolik máte let. I po čtyřicítce je výběr oblečení neskutečně pestrý. Pravidlo je jen jedno. Móda má být zábavná, pohodlná a svěží. Jaké stylové outfity se hodí právě pro vás?

Všechno začíná budováním základů. Potřebujete pár klíčových kousků, které se dají výborně kombinovat a můžete si je vzít kamkoliv. Potom už jednoduše přidáte nějaký sezónní kousek, který vás ještě víc osvěží, vypadá moderně a mladistvě.

Sportovní soupravy

Fandili jste v roce 2020 všem potícím se běžcům? Připravte se v tomto duchu na jaro 2021. I sportovnější kousky mohou vypadat moderně od volánových rukávů a jednobarevných modelů až přes sportovní soupravy s nápaditými vzory.

Široké kalhoty

Další pohodlný trend na rok 2021. Jsou to velké kalhoty. Odvážné, elegantní a v nadměrných velikostí. Zkuste rajcovní červenou, jednoduchou béžovou nebo dokonalou světlou fialovou.

Výrazné květinové vzory

Buďte na jaře odvážné a pořiďte si výrazný a odvážný kousek. Návrháři letos vynechali drobné květinky a šli do nadměrných velikostí. Super velké potisky zkrátka frčí. Velké pestrobarevné květiny, pruhy a proužky. V nových kolekcích budou hrát velkou roli textury. Vlnky, záhyby, překlady. To vše na lehkých a pohodlných látkách.

Tuniky a kalhoty

Nevíte, jestli si vzít šaty nebo kalhoty? Zkuste nakombinovat ke kalhotám elegantní tuniku a hned máte velmi zajímavý výsledek, který je navíc velmi trendy. Letošní sezona nabízí mnoho možností od modických tunik a zvonových kalhot v hořčičné barvě přes bílou s kalhotami ve stylu pánské módy až po zasněnou průsvitnou halenku a nadměrné kalhoty.

Háčkované šaty

Slavnostní večeře, příjemný oběd s partnerem nebo víkendové lenošení ve stylu? Vezměte si pletené nebo háčkované šaty. Jsou velmi elegantním a neotřelým řešením, vypadají báječně a hodí se pro mnoho příležitostí. Vyloženě letní je pak model s květinovým vzorem.

Baleríny

Letos najdeme v obuvi jeden trend, který bude dominovat nad ostatními. Jsou to baleríny, které ženy nad 40 let rozhodně mohou nosit. Dopřejí jim pohodlí a vypadají zároveň elegantně.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Slečno nebo paní autorko, to jste dala nějaký článek v AJ do automatického překladače nebo jste ho stvořila sama??? Možná by bylo ve vašem případě rozumnější si ho před uveřejněním nechat někým pročíst a přepsat….

omlouvám se, samozřejmě “Vašem” s velkým “V”…

Prosímvás, nepište články s nadpisem, kde mladou ženskou, která má půlku života před sebou budete strkat málem do rakve. Díky. A styl oblékání není záležitost věku, ale typu osobnosti. Já např. vypadám v balerínách celý život jako idiot.

Slečno nebo paní autorko, píšu Vám to ještě jednou, když jste všechny mé komentáře smazala. Neumíte česky, jinak si nedovedu vysvětlit, že jste zde zveřejnila tuto slátaninu. Nebo tento článek pouze “prošel” automatickým překladačem a není vůbec Vašim dílem?