Už v minulém roce se na módních přehlídkách objevila originální obuv, která poutala větší pozornost, než jednotlivé modely oblečení, které byly prezentované. Rychlostí blesku se z těchto bot stal módní trend, který díky svému stále stoupajícímu úspěchu, pokračuje i v roce 2019!

Ponožkové kozačky – šílená kombinace?

Už vás nebaví kozačky a kotníkové boty, které vypadají všechny stejně, jsou bez nápadu a na ulici je vidíte na každé druhé ženě? Pak vás jistě potěší trend ponožkových kozaček. Navíc jsme Češi, kteří jsou známí nošením ponožek v sandálech, proč tomu nejít naproti?

Ponožkové kozačky samozřejmě neznamenají nošení vysokých ponožek do lodiček. Jde o obuv, která je zpevněná jako kozačky, ale vrchní část je ze zpevněného textilu připomínající ponožku. Jde o šílenou kombinaci, nebo promyšlený trend?

Vhodné ke každému outfitu

Ačkoliv jde o extravagantní kousek, jeho velkou výhodou je, že se hodí téměř ke všemu. Ať už hledáte kozačky vhodné do společnosti, do práce, na různá jednání, na rande, ponožkové kozačky nikoho neurazí. Navíc je můžete nosit ke všemu, ať už zvolíte sukni, šaty nebo džíny.

Tip: Skvěle vypadají k boyfriend džínám, které můžete sladit s koženkovým křivákem. A dokonalý outfit je na světě!

My jsme si zamilovali ponožkové kozačky tón v tónu. Zajímavě ale vypadají také například ponožkové kozačky, které mají zvýrazněné špičku a patu v jiném odstínu. Co říkáte?

Foto: Baťa, Deichamann, Reserved.

Načítání...

Diskuze