S košilovými šaty jako by se letos roztrhl pytel. A není se čemu divit. Je to totiž naprosto jednoduchá, příjemná a maximálně pohodlná záležitost. Vzít si je navíc můžete na jakoukoliv příležitost. Sluší každé postavě a dámě bez rozdílu věku. Řešíte, jak tento trendy skvost nosit? Na to se podíváme v dnešním článku.

Košilové šaty mají jednu obrovskou výhodu, dají se nosit na různé způsoby v mnoha variacích. My vám prozradíme tři ideální a naprosto jednoduché, ve kterých se určitě najdete!

Tak zaprvé. Košilové šaty můžete nosit přepásané páskem nebo šátkem. Přepásané šaty vyzdvihnou ženské křivky a budou působit elegantně, doplníte-li je lodičkami nebo balerínami.

Dalším způsobem je sportovní styl. Můžete je nosit na volno nebo s kalhotami. Šaty můžete nosit zapnuté ke krku nebo rozepnuté v horní/spodní části z části vykasané nebo zastrkané do kalhot a sukní. Obujete-li k nim tenisky nebo pantofle, máte stylový outfit jako vyšitý.

Třetím způsobem nošení jsou vrstvy. Vrstvení je totiž pořád v módě. Takže můžete obléknout obtažené šaty nebo top pod polorozhalené šaty a nebo třeba svetr a kardigan přes šaty. Nebojte se experimentovat.

Tak už víte, jak naložit s košilovými šaty? Ještě stále nám zbývá více než polovina léta a pokud jste doposud tomuto trendu odolávali, je nejvyšší čas se odvázat a vyzkoušet tento variabilní kousek.

Foto: Instagram, Pinteres, Unsplash.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments