Trend jara a léta 2019: cyklistické šortky!

Léto se pomalými krůčky blíží, a tak je ideální čas začít pracovat na své postavě a přizpůsobit svůj šatník. Trendem sezóny se totiž stávají cyklistické šortky. I když se to může zdát zvláštní, ve správné kombinaci vypadají naprosto skvěle.

Módní přehlídky představující kolekce na sezónu jaro/léto 2019 mluví zcela jasně. Jedním z hlavních prvků jsou právě cyklistické šortky, které budou mít několik následujících měsíců hlavní slovo. Není jasné, co na nich světové designéry tolik zaujalo, nicméně je načase si alespoň jedny pořídit.

Je celkem paradoxní, že ačkoliv se o nich všude mluví a módní návrháři je milují, většina žen z nich příliš nadšená není. Jsou krátké a upnuté, takže zvýrazňují nedostatky. Tím pádem nelichotí každému typu postavy. Skoro nutností jsou v tomto případě dlouhé a štíhlé nohy. Pro ženy, které jsou malého vzrůstu a mají krátké nohy, jsou tyto šortky zcela nežádoucí, jelikož samy o sobě opticky zkracují.

View this post on Instagram

I bring you GOOD NEWS ? @jumianigeria is having a crazy Easter Sale !! Like crazy. There will be flash sales and huge discounts on lots of yummy goodies . Plus I have a special voucher that you can use to get 10% off your shopping cart EASTERcf9b Everything I have on is from @jumianigeria Blouse @jumianigeria Inner crop top @jumianigeria Shorts @fashionnova From @jumianigeria website Shoes @jumianigeria —————————————— 1) The voucher can be used only ONCE by a person. 2) The voucher is valid on the APP only 3) The voucher is open to all categories EXCEPT mobile phones and groceries. 4) The voucher is valid till the end of the month. #jumiaeastersale #fashionnova #cyclingshorts #fineblackwoman

A post shared by Bolanle Olukanni (@bolanle) on

Dále je třeba si dát pozor na to, abyste cyklistické šortky správně zkombinovala s ostatními kusy oblečení. Jsou dosti specifické, takže to není úplně jednoduché. I když jsou v první řadě určeny pro cyklistiku, můžete s nimi vykouzlit i elegantní outfity. Nemusíte zůstat jen u černé, i když je to sázka na jistotu. Dnes jsou k dispozici různé barvy a vzory. Hlavní je se nebát a pustit uzdu své fantazii. Můžete se také inspirovat slavnými návrháři, kteří tento trend letošního jara a léta zavedli.

[easy-image-collage id=56245]

Foto: Prettylittlething.com, Instagram, Victor VIRGILE/Getty Images.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!