Nový trend Instagramu? Plus size modelky ukazují, jak se oblékat s naditým hrudníkem a kily navíc. A slaví obrovský úspěch

Instagram je mocné médium. Ačkoliv mnohá média favorizují do budoucích několika let, co se vlivu v módě týče, spíše Tiktok, Instagram je stále ještě hlavní studnicí inspirace pro všechny milovníky módy. V současné době, kdy světu vládne diverzita v kombinaci s přijetím a oslavou těla všech tvarů a velikostí, získávají své místo v záři reflektorů i „nekonfekční“ velikosti, které by dříve módní průmysl zcela ignoroval.

Mít plus size velikost totiž není žádná ostuda. Západní společnost si tento trend již dlouho uvědomuje a mnohé módní značky tlačí do svých kampaní opravdové ženy – tedy takové, které mají reálné tvary, jaké ženská těla obyčejně mají. A slaví to úspěchy.

Ostatně, dnes je na Instagramu řada influencerek, které si postavily kariéru doslova na svém plus size těle! Pojďme se jimi inspirovat i u nás!

Hey.TheCloset

V popisku této influencerky, kterou sleduje téměř 100.000 fanoušků, je psáno: pomáhám holkám s plným poprsím oblékat se stylově, což bezezbytku definuje tento instagramový profil.

Nespočet inspirativních outfitů od trendy šatů přes plavky až po spodní prádlo, jenž jsou střihnuté nakažlivě přitažlivým lifestylem, to je esence, která dohromady funguje naprosto báječně.

Claudia, majitelka tohoto instagramového účtu, patří mezi ženy, které jsou vskutku obdařené bujným poprsím. A obléct vkusně a stylově takovou výzbroj nebývá jednoduché. Claudia ale denně dokazuje, že i žena s takovouto postavou může vypadat věru k nakousnutí, aniž by působila jakkoliv lacině nebo naopak až moc usedle.

Ohmygoshitsjackie

Instagramerka Jackie Adedeji, která si říka ohmygoshitsjackie, zaujme na první pohled svým zářivým úsměvem, který je naprosto nakažlivý. Jackie svá kila navíc, jenž jsou soustředěna zejména v oblasti poprsí, určitě neschovává, ba naopak. Neznamená to však, že by Jackie nosila jen vyzývavé topy s výstřihem až k pupíku. Tak to rozhodně není.

Slušivé kostýmky, nápaditá sáčka nebo líbivé blůzky? To vše je v repertoáru Jackie. Jackie také často sází na kalhoty s vysokým pasem, kam lze snadno skrýt převislé bříško a pozornost tak soustředit na hrudník, jenž si pozornost samozřejmě zaslouží.

Littleblondeblogx

Profil Littleblondeblogx, za nímž stojí půvabná blondýnka Rachel, nabízí inspiraci všem ženám, které se potýkají s větším bříškem. Oproti předchozím dámám má Rachel skutečně výraznou partii břicha, ale za tento svůj pro někoho nedostatek se rozhodně nestydí, protože to není cesta, jak se svým tělem žít.

Rachel dnes a denně dokazuje svým 11.000 sledujícím, že i s plným bříškem může žena být sebevědomá i zatraceně sexy! A jak takové tělo oblékat? Naprosto jednoduše. Rachel miluje pestrobarevné šaty, ale i minisukně a topy s výstřihem. Nevyhýbá se ani legínám.

Zdroj info: autorský článek, instagram.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.