Každá z nás je unikátní a každá z nás je svým způsobem krásná. Některé mají to štěstí, že jim pán bůh nadělil do vínku větší poprsí, jiné takové štěstí nemají. Vynecháme-li zákroky z oblasti estetické chirurgie, nemáme my ženy příliš možností tyto fyzické predispozice ovlivnit. Co však můžeme ovlivnit poměrně snadno, to jsou jednoduché módní triky, díky kterým bude vaše poprosí vypadat o něco větší.

Trik #1: Zvýrazněte svůj pas

Máte-li menší poprsí, pak rozdíl mezi vaším pasem a hrudníkem je zanedbatelný. Proto je správná cesta opticky zvýraznit pas, čímž vznikne dojem rozdílu mezi vaším poprsím a pasem a váš hrudník bude rázem vypadat o několik čísel větší. Poohlédněte se po výrazných páscích (nebo spíš pásech) ideálně v tmavých barvách – tak, aby byly kontrastní s barvou v oblasti hrudníku. Snažte se vyvolat dojem “přesýpacích hodin”.

Trik #2: Noste kalhoty s vysokým pasem

V poslední době jsou kalhoty s vysokým pasem velký trend, takže rozhodně nebudete působit jako absolutní módní neandrtálec – ba naopak. S vysokým pasem se dají nosit i sukně, takže s chutí do toho. Díky tomuto triku opticky zvýrazníte svůj hrudník, vaše bříško bude totiž působit odděleným dojmem od hrudníku a pasu, čímž vznikne optická bariéra.

Trik #3: Topy s nápaditými detaily

Trik číslo 3 sází na trochu jinou logiku – s nápaditými detaily, jako jsou ozdobné límce či rukávy s nezvyklými střihy, dosáhnete odpoutání pozornosti od malého hrudníku, takže si nikdo ani nevšimne, že máte malá prsa.

trapi-vas-male-poprsi-zkuste-techto-5-modnich-triku-diky-kterym-opticky-zvetsite-svuj-hrudnik-06
trapi-vas-male-poprsi-zkuste-techto-5-modnich-triku-diky-kterym-opticky-zvetsite-svuj-hrudnik-07

Trik #4: Noste výstřihy

Tento trik se možná zdá být nelogickým, ale věřte, že smysl rozhodně dává. Díky výrazným výstřihům je pozornost upřena na váš krk, který když ozdobíte nápaditým šperkem, máte vyhráno. Na vaše nevýrazné poprsí se stejně nikdo dívat nebude, tak aspoň zaujměte pěkným šperkem a zároveň odkliďte pozornost od hrudi.

Trik #5: Vrstvení

Navrstvěte v klidu tričko s krátkým rukávem i s dlouhým rukávem a nikdo neřekne ani půl slova – obzvlášť nyní v zimních měsících. Díky výraznějšímu vrstvení v oblasti trupu zvýšíte opticky objem těchto částí vašeho těla a tak i vaše malá prsa získají pár “bodíků” navíc.

Foto: Instagram, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze