Tradiční zvonáče jsou opět tady. Troufne si na ně?

Jen málokdo by neznal klasické zvonové kalhoty, kterým se lidově přezdívalo zvonáče a které chtěl svého času nosit snad úplně každý. Už je to pár let, kdy kalhoty do zvonu ovládaly módní scénu, ale ti zasvěcenější z vás už vědí, že se opět vrací do módy – a to je jedině dobře!

Pokud i vy máte ve svém šatníku zvonáče ukryté, byť by byly schované až někde na samotném dně, je právě teď ta správná chvíle, abyste je oprášili a znovu jim ukázali světlo světa. My vám v dnešním článku poradíme, jak kalhoty do zvonu nosit a s čím je kombinovat!

Denim k denimu patří

Jaká jiná kombinace může vypadat tak úžasně, jako spojení denimu s denimem? Oblečte na sebe džínové zvonáče a k nim košili ze stejného materiálu. Outfity laděné do tzv. double denimu jsou teď velice oblíbené a vypadají opravdu zajímavě. Tak co můžete zkazit?! A když k tomu přihodíte ještě džínovou bundu – to bude teprve paráda!

[easy-image-collage id=16374]

Světlé džíny a tmavý svetr

Výhodou kalhot do zvonu je, že dokážou zalichotit každé postavě. A jelikož budou slušet opravdu všem ženám bez ohledu na jejich proporce, nemusíte se omezovat pouze na tmavou barvu. Nám se moc líbí kombinace světlých kalhot do zvonu a volnějšího svetru, který bude mít naopak tmavší barvu. Vytvoříte tak nejen zajímavý barevný kontrast, ale zároveň vykouzlíte trendy ležérní outfit, ve kterém můžete vyrazit za nákupy nebo si jen tak posedět s přáteli.

[easy-image-collage id=16375]

Kalhoty a šaty/tunika

Myslíte si, že spojení zvonových kalhot a delší tuniky, případně šatů nemůže vypadat dobře? V tom případě je vidět, že jste to ještě ani nevyzkoušeli! My totiž víme, že to vůbec nevypadá špatně, ba spíše naopak! Schválně si zkuste obléknout třeba černé zvonáče a k nim buď šaty, nebo delší halenku či tuniku – ideálně třeba ve stejné barvě. Uvidíte, že vzniklý outfit vám okamžitě padne do oka!

[easy-image-collage id=16376]

Foto: Whowhatwear.co.uk, Gettyimages.com, Instagram, Pinterest.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.