Top 3 outfity na první rande!

Nikdo z nás nemládne, bohužel jdeme opačným směrem a stárneme. Ano, i my ženy.. zázrak přírody. Proto nastal čas překonat zlomené srdce z předchozího vztahu a jít na první rande s vaším novým objevem. Poradíme vám top 3 outfity, které si můžete obléct, abyste si muže omotala kolem malíčku.

Outfit č. 1: Romantická nóbl večeře – elegantní outfit

V dnešní době vás málokterý muž vezme na romantickou nóbl večeři. Ale najdou se i výjimky, proto je lepší být připravená na vše. Romantická večeře si žádá elegantní outfit, který by neměl být moc vyzývavý, ale nesmí být ani moc usedlý a nudný. Chce to proto najít zlatou střední cestu. Tato příležitost si bezesporu žádá podpatky, to je jasná volba. Ať už k nim zvolíte džíny s elegantním topem, šaty, nebo stylovou sukni, nezapomeňte lodičky nebo sandálky doplnit o psaníčko. Velkou kabelku raději nechte doma. Tip: Na tuto příležitost se raději vyhněte overalům. My ženy tento kousek naprosto milujeme. Podle průzkumu ale overal přijde mužům antisexy. Jednoduše nejsou takoví módní maniaci jako my.

Outfit č. 2: Pohodové odpoledne s výletem – sportovní outfit

Tím sportovním outfitem nemyslíme, abyste si oblékly legíny a celý outfit vytvořily kousky od Adidas. Nechcete ale přece působit jako barbie, která si na výlet vezme podpatky, ne? Sáhněte proto po pohodlné obuvi – velké štěstí, že jim fandí současné trendy! Nezapomeňte se mrknout na předpověď počasí. Příjemnou a uvolněnou atmosféru výletu by vám mohlo zkazit drkotání zubů ze zimy. Zkombinujte sportovní prvky s elegantními. Do letního počasí jsou jasnou volbou obyčejné džíny (i zde se raději vyhněte experimentům s boyfriend džínami, někteří muži nemají pochopení pro módní trendy). Nejlepší jsou ty, které vám krásně obepnou váš zadeček, který rozhodně stojí za podívanou pro vašeho nápadníka. K tomu vsaďte na top originálního střihu základních barev, jako je bílá, černá nebo modrá (ta patří mezi nejčastěji oblíbené barvy většiny mužů). Jelikož si jako módní diva nemůžete pomoct a chcete outfit doladit o něco stylového, sáhněte třeba po hodinkách v rose gold, které dokonale podtrhnou váš randící outfit.

Outfit č. 3: Do kina, na procházku – nedbalá elegance

Tento outfit asi využijete nejvíce. V současné době se totiž na rande chodí nejvíce na procházku (doporučujeme třeba noční Prahu, nic romantičtějšího neexistuje) nebo do kina, a nebo nejlépe kombinace kina a procházky. Film, na který jdete do kina, vám totiž zaručí téma ke konverzaci, která může probíhat během procházky naší krásnou přírodou. Chce to ale sestavit outfit, který bude pro vás pohodlný, ale zároveň sexy a stylový. Držte se jediného pravidla – nedbalá elegance. Upnuté džíny, pohodlné sneakers, volný top, který působí nenuceným dojmem. Nebo naopak volnější džíny, top zvýrazňující vaší štíhlou postavu a k tomu sandálky na platformě? Obojí je možné. Tip: Doufáme, že máte ve skříni džísku. K tomuto outfitu je to totiž must have kousek, díky kterému budete neskutečně sexy a stylová. Držíme palce, ať se vaše první rande vydaří – nezapomeňte se usmívat!

Foto: Pinterest.com