Módní značku Tommy Hilfiger zná snad každý milovník módy. Jednoduché střihy, známé barvy, kvalitní materiál. Tommy Hilfiger nikdy nezklame a je naší módní sázkou na jistotu. V rámci svých nových kampaní představuje  značka nové tváře, které zajisté přilákají pozornost.

Nové tváře, nové kampaně

Tommy Icons představil podzimní kampaň. V rámci této kampaně “uvedl do společnosti” také dvě své nové tváře, které jistě moc dobře znáte. Jednou z nich je slavná modelka Winnie Harlow, která slaví stále větší úspěch.

Další novou tváří této značky je modelka Hailey Baldwin, o které v tomto roce slyšíme především jako o přítelkyni (a nyní už dokonce manželce) Justina Biebera. Především Hailey je ze spolupráce s Hilfiger nadšená. Styl této značky je totiž dle jejích slov pro ní jako stvořený. Například oversized mikiny, které se objevují v podzimní kolekci, si naprosto zamilovala.

Jarní kampaň ohlásila další novou tvář

Značka Tommy Hilfiger neztrácí čas. V rámci jarní kampaně představil další novou tvář značky – zpěvačku, herečku a tanečnici Zendayu. Zendaya má velmi osobitý vkus a návrhářství jí není cizí. I díku tomu se není čemu divit, že byla oslovena nejen ke spolupráci, ale také k podílení se na tvorbě jednotlivých návrhů pro jarní dámskou kolekci. Bude mít stejný úspěch jako modelka Gigi Hadid, která s Hilfiger dlouhodobě spolupracovala? Počkejme si na jarní kolekci a uvidíme.

Foto: facebook.com/tommyhilfiger.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments