Nezáleží na tom, zda máte kudrnaté, rovné, dlouhé nebo krátké vlasy. Pro každou příležitost si můžete na hlavě vytvořit jakýkoliv účes i bez pomoci kadeřníka. Letošní jaro se inspiruje nejen retro účesy, ale také romantičností. Nebojte se tyto účesy vyzkoušet, zvládnete je hravě sama doma. 

Vysoký culík

Maximálním trendem v jarních účesech je vysoký culík. Je praktický, rychlý a pořádně rafinovaný. K osvěžení použijte třeba nějakou zajímavou a originální gumičku. Z culíku vytáhněte pár pramínků vlasů, ty dodají účesu romantický nádech. Nebojte se do vlasů zakomponovat například stužku. Pokud máte dlouhé rovné vlasy, je dobré si konečky vlasů natočit kulmou.

Copánky

Copánky jsou snad tím nejromantičtějším účesem, jaký si umíme představit. Po umytí vyfoukejte vlasy přes kulatý kartáč. Ideální je si před copánkem nakulmovat vlasy, aby získaly větší objem. Potom už je jen na vás, jaký copánek si vyberete. Na výběr máte z mnoho možností, jako je například rybí cop, francouzský cop nebo copánek na boku hlavy. Důležité je konec copánku zachytit průhlednou malou gumičkou. Rozhodně nikdy nevolte žádné jiné gumičky, než malé a průhledné, případně v barvě vašich vlasů.

Boxerské polocopánky

Tyto copánky jsou perfektní volbou k obyčejnému outfitu, jako jsou džíny a basic tričko. Zapleťte si utažené copánky a na konci hlavy je svažte gumičkou. Pro ležérnější efekt a větší objem, lehce povytáhněte očka copánků. Dávejte si pozor na to, abyste neměla každý copánek jinak. Je lepší mít za sebou druhé zrcadlo, nebo někoho, kdo vám s copánky pomůže.

Foto: Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze