Kdy jindy než před letní sezónou zapracovat na své postavě? Nastává čas, kdy se většina žen snaží formovat svá těla a jaká je ta největší motivace ke cvičení? Přece stylové trendy kousky! Nemusíte cvičit ve vytahaném tričku a teplácích, můžete vypadat perfektně i při sportu. Pořiďte si barevný trendy kousek a uvidíte s jakým nadšením vyrazíte sportu vstříc!

Ať už chodíte do posilovny, nebo dáváte přednost čerstvému vzduchu v přírodě, nebojte se své tělo ukázat. Cvičit chodí lidé, kteří si chtějí svou postavu udržet, nebo ji vytvarovat, proto se neschovávejte za vytahaná trička a mikiny. Pokud cvičíte s trenérem, je dobré vzít si oblečení, které vás obepíná, aby trenér mohl vidět případné chyby, jako jsou například propadlá kolena a podobně. Ve vytahaném oblečení se nebudete cítit dobře a dost možná ani váš sportovní výkon vám radost neudělá.

Barevné legíny

Nejjednodušším a nejzákladnějším kouskem jsou legíny. Na trhu není problém sehnat kvalitní a stylové legíny. Kombinací barev a vzorů je mnoho, proto nebudete mít problém sladit celý váš outfit.

Letošnímu sportování vládnou pastelové barvy, ale pozor – všeho s mírou – určitě nechcete vypadat jako barevně vyladěný papoušek. Držte se vždy stejných nebo podobných barev. Jistota je sáhnout rovnou po kompletu, který je už navržený tak, aby k sobě ladil. Nebojte se také vybírat z aktuálně trendy vzorech, jako je například mramor nebo květiny. Váš sportovní outfit získá šmrnc!

Zajímavá tílka a podprsenky

Jak jsme zmínili výše, nebojte se ukázat své tělo. Pokud jste odvážnější, můžete do posilovny nebo ven nosit rovnou jen podprsenku. Jestli ne, určitě krásnou a zajímavou podprsenku není nutné schovat pod tílko nebo tričko. Sežeňte si takové tílko, které ji neschová, ale naopak ukáže velkými průřezy nebo síťkou. Uvidíte, že rázem vyniknete i ve sportovním outfitu.

Tenisky

Běh se stal jedním z nejoblíbenějších sportů. Určitě nám dáte za pravdu, že volba obuvi je v tomto sportu klíčová. Není nic příjemného běhat s bolavými chodidly a ještě k tomu v nevzhledných teniskách. Dnes to naštěstí neplatí, že kvalitní boty na běhání nemůžou být hezké a stylové. Obchodní řetězce nabízí mnoho variant a kombinací barev, až je skoro těžké vybrat si jen jedny. Pokud máte raději běhání večer, volte výrazné a neonové barvy, jsou ve tmě lépe vidět. Ideálně opět můžete sladit přímo se zbytkem outfitu.

A co vy? Holdujete sportování celý rok, nebo jen před „letní sezónou“?

Foto: Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments