Už jsme si všechny zvykly na oversized kousky, maxi svetry pro nás nejsou žádnou novinkou. Víte ale jak je správně nosit? Hrozně se vám tento kousek líbí, ale nevíte, jak na něj? Jako vždy vám poradíme.

Jedno nebo druhé

Oversized svetry jsou čisté módní umění. Huňaté svetry, které nás celé objímají, jsou jedním z nejoblíbenějších módních trendů. A čím více té neuvěřitelně příjemné bavlny na sobě, tím lépe! Má to ale svá úskalí. Abyste mohla nosit maxi svetr, musíte dát sbohem volnějším džínům. Vyberte si jedno nebo druhé – buď boyfriend džíny, nebo maxi svetr. Pozn.: Obojí jde samozřejmě skloubit dohromady, ale váš outfit by musel být do detailu promyšlený a na to my obyčejní smrtelníci nemáme čas ani trpělivost.

Maxi svetry skvěle vyniknou na štíhlé postavě, k čemuž nutně potřebujete skinny džíny upnuté na tělo, nebo legíny, které krásně podtrhnou vaší štíhlou postavu a nebudete tak působit, jako byste na sobě měla oblečený pytel od brambor.

Neformálně formální

Nedbalá elegance je stále více a více v oblibě. Skloubí totiž dohromady nadčasovou eleganci se sportovními prvky, které nám dodají potřebné pohodlí. Tento styl se dá využít také u maxi svetrů. Jak? Džíny volnočasového stylu spolu s oversized svetrem působí obyčejným dojmem, přihrajte jim ale lodičky na podpatku a budete za královnu!

Naopak oversized v elegantním bílém provedení v kombinaci se skinny džínami tmavé barvy, červenými nehty a rudými rty si žádají sportovní prvek, který celý elegantní outfit rozbije a dodá mu potřebnou šťávu – a tím jsou kecky. Je to zkrátka hra na buď a nebo.

Maxi svetr, maxi kozačky

Maxi svetry nejsou oblíbené jen díky tomu, že jsou příjemné na dotek. V zimním období nám totiž mohou také nahradit šaty. A co si k nim obléct, aby náš outfit nevypadal jako oblečená / neoblečená? Rozhodně zimní kozačky vysoké až nad kolena. Nemusíte se tak bát, že zmrznete a váš oversized svetr tak využijete i k jinému outfitu. Zatraceně sexy a stylovému outfitu.

Tip: Pokud je váš oversized svetr kratšího střihu, vezměte si pod něj sukni, která může nenápadně vykukovat a bude tak působit, jako by byl součástí vašeho svetru.

Foto: Pinterest.

Načítání...

Diskuze