Tipy na štědrovečerní outfit

Každá rodina má své vlastní vánoční zvyky a tradice. Podobně je tomu také u vánočního dress code. Některé rodiny tráví Štědrý den ve vánočním pyžamu a sobích bačkorách, jiní outfit nijak neřeší a další se zase vymódí jako na společenskou událost. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, připravili jsme si pro vás pár tipů na outfit ke štědrovečernímu stolu. Buďte stylové i na Vánoce!

Vánoce v pyžamu

Foto: Shutterstock

Nenechte se soudit, strávit Štědrý den v pyžamu je sen každého! Není přeci nic pohodlnějšího. Ke štědrovečernímu stolu to chce ale váš pyžamový outfit trochu vyšperkovat – a to doslova! Hoďte na sebe decentní, ale vkusné líčení (řasenkou a červenou rtěnkou nic nezkazíte).

S vlasy vám pomůže kulma nebo žehlička na vlasy. Své kadeře upravte tak, jak vám sluší nejvíce. Nakonec už to chce jen ty zmíněné šperky, které se na vás budou třpytět stejně jako padající vločky.

Tip: K takovému outfitu jsou samozřejmostí bačkory, aby vaše nohy byly v teple. Papuče s vánočním motivem jsou také skvělým dárkem pro každého člena rodiny. Nadělte všem stejné a vytvořte si novou vánoční tradici.

Obléknu se jako vždy

Foto: Shutterstock

Pokud vánoční outfit nijak nehrotíte a obléknete se jako jiné dny, prožíváte tak pravděpodobně celé Vánoce. Nikdy se nenecháte zdolat vánočním stresem, který je v tomto období všude kolem nás, což není vůbec jednoduché. Gratulujeme a tiše závidíme!

Aby vaše Vánoce zůstaly stále v pohodovém režimu, ušetříme vám další starost a máme pro vás tipy, jak vašemu štědrovečernímu outfitu dodat přeci jen trošku vánoční atmosféry a potěšit tak své blízké.

Móda je hra, která nás nepřestane bavit. Sestavit outfit ke štědrovečernímu stolu bude hračka. Určitě máte v šatní skříni nějaké kousky v typických vánočních barvách jako je červená, zelená, zlatá nebo stříbrná? Hlavní prvek looku tak máte vybraný. A stejně jako jiné dny, i dnes to chce doplňky. Co třeba náušnice s mašlí? Náramek s rolničkama?

Pokud na nic takového nemáte náladu, pak to můžete dohnat líčením. I zde vše zachrání jemné nude líčení s červenou rtěnkou, která působí svátečně a elegantně.

Společenská událost roku

Foto: Shutterstock

Po celodenním ujídání cukroví a bramborového salátu se každý rok na Štědrý den elegantně obléknete jako na společenskou událost? Pak jistě budete chtít být i letošní Vánoce hvězdou večera a poslouchat lichotky, jak moc vám to sluší. Naštěstí jsme tu my, vaši módní skřítci, a s výběrem outfitu vám rádi pomůžeme.

Samozřejmostí pro váš sváteční look by měly být barvy a prvky Vánoc. Vaše společenské pojetí štědrovečerního outfitu má velkou výhodu, že jednotlivé kousky, nebo dokonce celý outfit můžete použít také na oslavy Silvestra. Ve své šatní skříni jistě ukrýváte nádherné šaty, které jste bohužel, kvůli omezení kulturních akcí neměly doposud možnost vynést do společnosti. A právě o to více si takové šaty zaslouží vykouknout ze šatní skříně právě na Štědrý den.

Foto: Shutterstock

Nezapomeňte na třpytivé doplňky! Ten náhrdelník, který nosíte jen na plesy, se k vašemu štědrovečernímu outfitu skvěle hodí. Celkový look můžete dokonale sladit například s vaší manikúrou, ale i obuví – podpatky berem jako jednoznačnou volbu.

Přejeme vám veselé Vánoce a mnoho stylových dárků pod stromečkem!

Váš FashionMagazin.cz