Tipy na dlouhé účesy pro muže. Ženy vám padnou k nohám!

Mít dlouhé vlasy jako Jason Momoa nebo Jared Leto – po tom touží spousta mužů. A naopak potkat muže, který má účes jako tito dva pánové, po tom touží mnoho žen. Muž s dlouhými vlasy bude vždy vyčnívat z davu – proto je pro něj jednoduší vytvořit si svůj osobitý vzhled, experimentovat s účesy a ukázat se všem na obdiv. Pánové, pojďte se podívat, jaké vlasy si nechat narůst.

Dlouhé vlnité vlasy

Zatímco muži s kudrnatými vlasy se snaží si své vlasy narovnávat, je tu i druhá skupina, která se naopak snaží zvlnit si své rovné vlasy. My se nyní budeme věnovat té druhé skupině mužů.

Vlnité vlasy je možné získat mnohem jednodušeji, než si myslíte. Poohlédněte se v drogerii po sprejích, které jsou určené na vlasy a obsahují složení, které napomáhá vlnění – namátkou třeba sůl. Ostatně trik se solí můžete snadno vyzkoušet i doma – smíchejte trochu soli s vodou a rozprašovačem si tuto směs nastříkejte na vlasy. Roztok samozřejmě nesmí být příliš silný, stačí opravdu maličko. Uvidíte, že po aplikaci budete mít vlasy vlnité vlasy jako od moře.

Pánský drdol

Na rozdíl od ostatních pánských střihů je tento účes velmi praktický. Můžete mít dlouhé vlasy jakkoliv chcete a jen jednoduchým sepnutím vlasů do drdolu rázem získáte stylové i praktické oživení svého účesu. V posledních letech jsme si mohli všimnout, že je drdol u mužů opravdu velmi oblíbeným účesem.

Culík

Nejedná se o obyčejný culík. Jedná se o culík, který není utažený, ale vlasy jsou pouze lehce sepnuty. Tento culík vypadá velmi elegantně, tudíž se hodí na spoustu důležitých událostí, které si žádají jistou míru elegance.

Vlasy přehozené na jednu stranu

Není tajemstvím, že lidská tvář je asymetrická. Na tento fakt reaguje populární účes s vlasy ledabyle přehozenými pouze na jednu stranu. Podle odborníků, je tento účes pro ženy velmi atraktivní, jelikož vidí de facto jednu část obličeje více nežli tu druhou a nemají tak šanci podvědomě vidět obličejovou nesymetrii, která ve vyšší míře nepůsobí atraktivně.

Tip: Vlasy mění člověka, ale nezapomínejte i na řádnou úpravu vousů.

Foto: Pinterest.com, Unsplash.com.


Avatar

terezakapcova

Jak řekla známá filmová postava Carrie Bradshaw: „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni.“ Přesně to jsem já. Na módě miluji to, že kousek, sám o sobě, nemusí být vždy zajímavý, ale pokud ho dokážete správně kombinovat, může vzniknout dokonalý outfit!