Extravagance získává nové rozměry. Dříve šlo o módní kousky, které byly jedinečné, originální a především nevšední. V současné době je extravagance součástí street módy. Jedním z takových trendů je saténová sukně, která je letošním must have kouskem.

Vhodná pro různá roční období

Saténovou sukni využijete především v letních měsících, které jsou sezónou veselých a hravých barevných odstínů a kombinací. Velkou předností tohoto kousku je ale skutečnost, že sukni vynosíte i v jiná roční období. Na podzim či na jaře se skvěle hodí ke kožené či džínové bundě. V chladnějších dnech k saténové sukni stačí sáhnout po teploučkém maxi svetru a outfit je na světě.

[easy-image-collage id=66914]

Střih po kolena

Ideálním střihem saténové sukně je střih po kolena. Tento střih jen podtrhává originalitu sukně. Je také velmi slušivý, protože saténovou sukni provází vyšší pas, který zvýrazní ženské křivky.

[easy-image-collage id=66916]

Kombinace sportovních prvků

Také vám přijde, že sportovní prvky v módě získávají více prostoru než elegance? Jinak tomu není ani u saténové sukně. Ta totiž perfektně ladí k teniskám, nebo sneakers na platformě, která tomu dodá ještě více šťávy. Saténová sukně je sama o sobě elegantní, proto se nebojte odvázat a sáhněte po obyčejném bílém basic tričku, nebo tričku s vtipným potiskem, získáte ten správný kontrast.

Foto: Pinterest.com, Unsplash.com

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments