Tipy, díky kterým budete atraktivnější

Většina dívek a žen považuje péči o svůj zevnějšek za velice důležitou a věnuje jí mnoho času. Zkrášlovací procedury mají své pevné místo v našich každodenních rituálech. I zde ale můžeme občas šlápnou vedle. Někdy děláme věci, které nám ubírají na kráse, což je pro nás nepříznivé. S těmito tipy a triky ale budete vždy vypadat dokonale!

Noste vyčesané vlasy

Není nic proti ničemu, pokud své kadeře ráda nosíte rozpuštěné. Je ale všeobecně známo, že odhalená šíje vypadá velice atraktivně. Nezáleží na tom, zda máte raději culík, nebo upřednostňujete drdol. Ani jednou variantou nic nezkazíte. V případě drdolu budete navíc působit opticky vyšší, což také není na škodu.

Upravujte své obočí

Obočí je velice důležité, jelikož udává výraz obličeje. Špatně zvolený tvar, barva nebo hustota může pokazit celkový dojem. Pokud máte například blond vlasy, zajisté nezvolíte tmavé a husté obočí, které bude z vaší tváře přímo křičet a bude nápadné. Uvědomte si tedy, jakou máte barvu vlasů a vyzkoušejte různé odstíny a tvary.

Nenoste oblečení upnuté ke krku

Nikde není psáno, že je potřeba nosit hluboké a vyzývavé výstřihy. Působí ale velice dobře, pokud si obléknete například tričko s výstřihem do V, které odhaluje klíční kosti a částečně i dekolt. Samozřejmě platí, že nic se nemá přehánět a výstřih by neměl být příliš hluboký.

Používejte tvářenku

Tvářenka v narůžovělém odstínu je šikovným pomocníkem, jestliže působíte bledě a unaveně. Rozzáří vás a dodá zdravou barvu. Zde ale pozor na množství, abyste nevypadala jako Marfuška z pohádky o Mrazíkovi.

Noste oblečení, které lichotí vaší postavě

Jistě znáte klasickou typologii postavy – přesýpací hodiny, jablko, hruška a obdélník. Bohužel na ni mnohdy zapomínáme, a tak nosíme oblečení, které nám úplně nesedí. Je tedy třeba zvolit vhodné střihy, ale také barvy.

Usmívejte se

Úsměv je to nejatraktivnější, což může být. Navíc díky němu působíme mile a sympaticky a funguje lépe než make-up.

Foto: Unsplash.com.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!