Připravte se na Valentýna. Které dárky potěší každého muže?

Už za pár dní slavíme svatého Valentýna, svátek všech zamilovaných. Lámete si hlavu nad tím, jakým způsobem vyznat svému protějšku lásku? Připravili jsme pro vás přehled inspirativních darů, kterými můžete svému milému udělat radost a možná ho i pobavit.

Vlastnoručně vyrobené dárkové poukazy

Pokud nechcete nic kupovat, perfektní dárek k Valentýnovi můžete i vyrobit. Vystačíte si s papírem či skicákem, tužkou, ozdobnou barevnou fixou a sešívačkou. Pomocí těchto pomůcek vytvoříte snadno roztomilý trhací bloček s dárkovými poukazy!

S jistotou potěší například dárkový poukaz na masáž celého těla, na výborný steak nebo třeba propustka na pánský večer s kamarády.

Tip: Nezapomeňte uvést platnost poukazu, ať je větší legrace.

Privátní wellness s přípitkem na lepší časy

Jste každý den ve stresu, máte hodně práce a doma trávíte více času odděleně než společně? Pak je pro vás jako dělané privátní wellness.

Pronajměte si relaxační místnost, kde je nejen vířivka, ale mnohdy také sauna, často i šampaňské a nebo třeba ovoce. Dokonalá kombinace, co říkáte?

V privátním wellness se vám dostane maximálního soukromí. Už je jen na vás, jak tento společný čas využijete. Bezesporu si ale oba odpočinete a společně utečete od starostí a stresu.

Foto: Shutterstock

Adrenalinovým zážitkem oživíte vztah

Ukažte, že s vámi není žádná nuda a věnujte své drahé polovičce adrenalinový zážitek, kterého se zúčastníte spolu s ním. Budete tak mít krásnou společnou vzpomínku. Jak více dokázat svou lásku, než společným seskokem padákem? … No dobře, existují i jiné varianty. Co takhle let ve větrném tunelu, který patří také mezi oblíbené adrenalinové zážitky? Skvělý je také let vrtulníkem nebo jízda sportovním autem.

Projížďka luxusním veteránem jako zážitek na celý život

Muži a auta. To je nekonečný příběh. Milují je asi stejně tak, jako my milujeme boty. Dárkem v podobě projížďky luxusním veteránem určitě nic nezkazíte. Do sportovního auta můžete sednout kdykoliv, ale projet se autem, který má svůj jedinečný příběh, to je originální.

Prohlídka pivovaru či kurz vaření piva

Místo prohlídky zámku či hradu vsaďte raději na prohlídku místa, které muži milují – pivovaru. Dají se sehnat i poukazy například s kurzem vaření piva! Po prohlídce pivovaru, či během ubytování v blízkém okolí, se tak může váš protějšek naučit vařit vlastní pivo!

Foto: Shutterstock

Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.